reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

dziewczyny najważniejsze się nie zamartwiać bo to źle działa :) ja mam bóle miesiączkowe od samej owulacji :/ jak jest źle bierzcie nospe, jest bezpieczna w ciąży, nie ma sensu się męczyć
 
reklama
Latika- ja miałam bardzo podobnie, tylko miesiąc czułam się dobrze, pierwsze 4 miesiące całodobowe wymioty, później miesiąc ok i okazało się że cukrzyca i dieta która mi w ogóle nie smakowała więc też wymioty się pojawiły :(

Happymum- też miewam takie klujace bóle prawie całą niedzielę mnie dokuczaly.
 
Ja nospę biorę gdy ból jest silniejszy, pomaga :)
Jolcia ja cukrzycy nie miałam (cukier po podaniu glukozy był niższy co mnie mega zdziwiło). Wyniki były dobre. Kcuki,żeby cukrzyca tym razem Cię ominęła. Czy jeśli w pierwszej ciąży jest cukrzyca w drugiej też na pewno się pojawi czy po prostu jest spore ryzyko?
Dla malucha jednak przecierpię wszystko :)
 
ewelinak85 mialam wczoraj- ale to tylko rozmowa byla i wpisanie do historii wynikow bety. usg i kolejna wizyte bede miala 29 grudnia.

Juz po wizycie trochę wkurzona , bo mi zmienili lekarza na lekarkę i nie jestem z niej zadowolona :/ zaraz będę dzwonić i zmieniać lekarza . A miałam w sumie to samo co ty ,na usg mam 22 grudnia i pobranie krwi , bo mam ryzyko toksoplazmozy nie przechodziłam tego cholerstwa .
 
ewelinka ale masz tydzien szybciej pzrede mna- a ja bede jeszce czekala. ja badania tez dopeiro po usg mam robic ale szybciej chyba na tarczyce zrobie zeby byc pewna
 
Czesc wszystkim :-) Jestem tu nowa, moja ciaza bedzie prowadzona w Niemczech :szok: u mnie 6 tydzien, zero wymiotow (oby tak dalej), za to piersi bola niemilosiernie.... i co zauwazylam jedna jest twardsza od drugiej, czy to aby napewno normalne? Naczytalam sie juz o tym, ale wiecie jak to jest jak czlowiek cos sobie w glowie uroi :szok:
 
A ja siedzę cicho, ale czytam na bieżąco to co piszecie. "Poranne mdłości" to jakiś marketingowy wkręt mający na celu przekonanie rzeszy kobiet do rodzicielstwa. Ja mam mdłości 24h, a nawet skurcze żołądka (potem brzuch boli mnie cały dzień) a jak na złość nie mogę zwymiotować. Dalej nie mam apetytu, ale mam za to odrzut od jedzenia i dzięki temu się głodzę i doprowadzam do migreny. Chudnę równo 100g dziennie, niby nie dużo, ale ze względu na odwodnienie wyglądam jakbym schudła dużo dużo więcej. Także jestem wrakiem człowieka i tak też się czuję. Nie sądzę, abym pojechała gdzieś na święta, a na pewno nie ma szans żebym pomogła w przygotowaniu jedzenia. KOSZMAR!!! Jak to potrwa dużej to z pewnością nie zdecyduję się na drugie dziecko.

Witam nowe przyszłe mamy i życzę lepszego samopoczucia niż moje.
 
reklama
Okasiasia- to samo mówiłam w pierwszej ciąży, po tych mdlosciach i wymiotach, ale to uczucie kiedy pierwszy raz przutulasz maleństwo i ta miłość która spływa i z dnia na dzień jest coraz większa wynagradza każdą niedogodność podczas ciąży...
Mieszkasz w PL? Jedz do szpitala na kroplowke nawodnia Cię i poczujesz się lepiej.

Happymum- ten ból bardzo mocny.

Latika- bardzo duże prawdopodobieństwo jest ponownej cukrzycy :(
 
Do góry