reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Happymum , mamy dzisiaj wizytę ;) powodzenia , ja zaraz będę wychodzić , troszkę mam stresa , ale musi być dobrze :)

Jolcia ja bym chciała bliźniaki , co prawda na początku jest cieżko .

Kasssia181 współczuje , ja jeszcze nie mam mdłości poważnych , w którym jesteś tygodniu ?
 
ewelinak85 mialam wczoraj- ale to tylko rozmowa byla i wpisanie do historii wynikow bety. usg i kolejna wizyte bede miala 29 grudnia.
 
hejjj dziewczyny :) ale się wyspałam ;) młoda na popołudnie do szkoły i aż do 8 spałyśmy :) tylko, że znów mi niedobrze :/ wczorajsze badania mam wszystko w normie poza insuliną i obawiam się znów cukrzycy :( do lekarza dopiero za tydzień, dobrze, że chociaż wątroba i tarczyca ok
 
hej dziewczyny,

byłam wczoraj na wizycie. Pęcherzyk jest, ciałko żółte widać, zarodek 2mm <3 serduszka jeszcze nie usłyszałam. Nie ma nic co wskazuje na poronienie, nie widać krwiaków, kosmówka ok, więc mam tylko odpoczywać, leżeć i za 2 tyg wizyta. Niestety w nocy znowu plamiłam :( tym razem jakby świeża krew, strasznie się martwię, rano już tylko brunatna wydzielina, odrobinę. Byłam rano w labo, zbadałam progesteron i jutro wyniki. Gin mówi, żebym luteiny nie brała, żeby tylko odpoczywać. Odstawiłam też małego od piersi, bo pierwsze plamienie było po karmieniu i teraz mam 2 kamienie zamiast cycków, mam nadzieję, że nie zrobi mi się jakieś zapalenie...

piszecie o bliźniakach... nam się marzą... mój mąż ma brata bliźniaka i mówi, że nie ma nic lepszego :) niestety i tym razem ciąża pojedyncza... może następnym razem... chcielibyśmy mieć 4 dzieci :)
 
Nadzieja1984 trzymam kciuki bardzo mocno. Ja synka karmilam 19 miesiecy i na ostatniej wiyzcie u ginekologa mialam z nim rozmowe o tym ze chcemy sie postarac o rodzenstwo dla malego. Doktor odradzal mi wtedy karmienie piersia bo mowil ze nieczesto ale zdarza sie że karmienie powoduje skurcze i moze dojsc do najgorszego. Dlatego od 4 miesiecy nie karmię synka. Bylo mi strasznie zal ale juz byl czas na to.

Mi jutro tez powinien sie zacząć 6 tydz. Z daty ostatniej miesiaczki sobie wyliczylam.

Dziewczyny czy Wy tez czujecie takie dziwne bole po bokach? I takie delikatne jak na miesiaczke? Czy tylko ja tak swiruje?
 
aneta to normalne jest- nie masz sie czym pzrejmowac..
nadzieja z tego co .pamietam ze studiow moga byc skurcze, plamienia i porobnienie. bedac w ciazy nie powinno sie karmic piersia.

ja ledwo zyje masakraaaaaaaaaaa
 
reklama
Kasia181 trzymaj sie :) ja bede niestety swirowac dopóki nie pójdę do lekarza a zalezy mi na wizycie akurat u tego lekarza wiec musze czakac ;)

Pamietam w pierwszej ciazy jak mnie strasznie mdlilo calymi dniami. Pojechanie gdzies autobusem albo samochodem to bylo staraszne. A od 2 trymestru juz byl spokoj wiec tego wam wszystkim zycze :)
 
Do góry