reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

no tak, czasami są takie uparciuszki ;-)
ja miałąm 2 razy usg I na każdym się pokazał, chcoiaż na pierwszym lekarz mi troche ruszał brzuchem, żeby się przekręcił ;-)

ja mam na każdej wizycie ok 2cm.
 
reklama
A mi nikt nic nie bada tam.....nwm czemu

A co do płci no teściowa się śmieje ze dowiem się płeć po porodzie :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Lenka25 dziewczynki sa barzdiej wstydliwe, wiec tak obstawiam. Moja tez sie ukrywala, ale juz dwa razy potwierdzona. Mam nadzieje, ze w srode nie dowiem sie, ze cos uroslo, bo nie przestawie sie juz chyba z Liliany na Mikolaja...

Ja za to w domu nie cierpie siedziec. Albo gdzies do znajomych zawsze, w PL to z przyaciolkami, albo u mnie wiecznie ktos siedzi. Teraz wiadomo wiecej w domu, a jak przychodzi piatek i R. przylozy glowe do poduszki nawet o 20, to moge juz tylko monolog prowadzic, bo jest tylko "mhm, mhm", "tak, masz racje", "fajnie", a rano i tak nie pamieta o czym mowilam.
 
Nati no to oby przesady męża i cioci się sprawdziły fajnie byłoby mieć dziewczynkę do pary ;-) oh znam to ja to ostatnio gram z nowodow kiedy mój małżonek wróci po pracy późno i niestety śpi he
 
To widzisz moja odnrazu zareagowala bo jakby mi sie zrobila 1.5 to krazka juz nie zalozy, a to dopiero 26 tc. :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

ja nie miałam wcześniej żadnych problemów w ciążach, ale np. koleżanka mojej siositry poroniła bardzo późną ciążę (20tc) I w kolejnej ciąży lekarz od razu jej założył pessar pomimo tego ze nie miała ani rozwarcia, ani nic się na to nie zapowiadało, szyjka długa, tak zapobiegawczo.
 
wczoraj bylam caly dzien poza domem i chodzilam non stop, ledwo sie do domu doczlapalam, cala noc sie meczylam z koszmarem -> dorwalam jakas kartke z opisem usg a tam niezgodnosc obwodu brzuszka z reszta wymiarow i jak byk szanse 7/7 ze dziecko uposledzone bedzie, jezu jak ja sie wymeczylam dzisiaj w nocy.. wstalam czuje sie chora, znowu gardlo mnie boli a na dodatek strasznie bola mnie nogi, jakby zyly w nogach od tylu

mamy wolny dzien, godzina 5 rano a ja jestem strasznie niewyspana, przybita i obolala, masakra....

a co do szyjki mnie nikt nigdy o cm nie informowal, mowia tylko, ze szyjka w porzadku
 
Ja mam około 3.5 szyjkę i powiedzieli , ze dobrze jest jak się nie skraca a długość nie musi być milion :)

Papercut znam ten bol! Te koszmary w ciazy są straszne. Tez się budzę o 4-5 rano czasem przez to i myślę.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sorry ze zapytam dziewczyny ale wam badają to na fotelu tak? Bo mi prócz badań krwi moczu usg itd nikt nic więcej nie robi...
Co do koszmarów hm masakra wiecie mi od wielu dni śni się ze urodziłam bliźniaki i jedno zostało zabite przez mojego wujka a drugie ma downa masakra aż płacze po nocach może temu że miałam mieć bliźniaki tylko właśnie jedno z maleństw obmarlo we wczesnej ciąży ten syndrom zanikajacego bliźniaka..
Dziś znowu śniło mi się ze gdzieś się przeprowadzalam uciekałam i obeszly cała mnie jakieś pająki robale i gryzly...
Kiedyś snily mi się psy to babcia mówiła ze pies to chłop nie wiedziałam jak odebrać ale non stop ten sam sen i proszę syn się urodził..
Ale wiecie czytałam ze w ciąży sny to tez sprawa hormonów bo dużo przeżywamy martwimy się żeby z dziećmi było wszystko ok i ze to przez to niby.
 
Do góry