reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka dzięki zatem teraz zapytam co i jak bo nic na samolocie mi nie robili tez chodzę na NFZ teraz. Hm dziwne zatem ale się dowiem.
Papercut no my mamy parter i poddasze ale mieszkamy tylko na parterze są tu duże trzy pokoje kuchnia itd no i do tej pory syn zajmował pierwszy pokój od kuchni dość spory i najcieplejszy Ale strasznie w nim obmalowal ściany heh no a teraz uznał ze weźmie drugi pokój a ten da rodzeństwu he ale sądzę że chodzi mu o to by być bliżej naszej sypialni i oczywiście wiadomo pokój nie używany ze tak powiem to nówka haha :p to i patrzy mały na to. Nie ma co ale dzieci cwane są hehe
 
reklama
No widzisz Dominiko u mnie nie chyba że można to jakoś przez usg ale usg tez robią mi po brzuchu takie.. I wogole nic nie wiem jedynie nalegali na zrobienie badań prenatalnych prywatnie i na te połowkowe teraz naciskaja bo ordynator szpitala w którym mam rodzic jakiś niereformowalny i dał jasno do zrozumienia ze nie pozwoli u siebie rodzic jak wszystkich badań nie zrobię...

No dziewczyny maleństwo wczoraj się wiercilo mega a dziś hmm znowu cisza he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też chodzę na NFZ i miałam badanie szyjki po tym jak zgłosiłam bóle (mialam wtedy badanie na samolocie i sonda dopochwowa), teraz mam tylko usg przez brzuch i nie wiem czy na szyjke patrzy, nic nie mówi na jej temat, a ja też nie chcę się nakręcać jak mnie brzuch nie boli, nie twardnieje i nie mam jakiś niepokojących upławów.
 
kamcia chyba jak nic nie mowi tzn, ze jest ok ;)

lenka u mnie odwrotnie wczoraj cisza dopiero na wieczor a dzisiaj kilka godzin dyskoteki non stop ;) mysle, ze nie ma co sie nakrecac ;)

strasznie mi doskwiera samotnosc, juz wylaze z domu bez sensu sie pokrecic bo ile mozna na tylku siedziec, z kolezankami jak sie widzialam byly tak skacowane, ze srednio chcialo im sie gadac i generalnie zamulone byly, facet tez chyba ma dosyc siedzenia ze mna ostatni tydzien ucieka do kolegow juz kompletnie sama siedze
 
U mnie dzidzius bardzo aktywny. Czasami za bardzo :-) U mnie na kazdej wizycie najpierw siadam na fotel i mnie bada, a pozniej usg, cisnienie, waga i wywiad oczywiscie :-)
 
Lenka - mój nie ma usg w gabinecie, sprawdza na fotelu I mierzy tez długość :wink: ale podczas usg przez brzuch też się da sprawdzić, bo ja miałam na opisie usg opisane.

papercut - nie masz nikogo wokół z kim można się spotkać? może ktoś kto ma dzieci? :wink: to już troche mniej imprezowe towarzystwo zazwyczaj :wink:
 
To nasi lekarze tylko rewelacja do brania kasy :p skoro tak u nas w przychodni lipnie... Papercut no u mnie zauważyłam że intensywnie raz na jakiś czas potem długo cisza albo tak delikatnie ze nawet ja tego nie czuje he choć 23 tydz to wcześnie.. Choć pamiętam syn to masakra cała noc spać nie dał a w dzień ani drgnie heh taki nocny marek :-D a co do samotności oj mój to nawet jak w domu to w innym pokoju w dokumentach a jak wychodzi to ja jeszcze śpię wraca to ja zasypiam :-( nawał pracy i ogólnie stres go łapie bo chodził jakiś czas temu i mówił ze zapomniał jak to jest z takim małym w domu karmienie przewijanie płacz itd hehe no i ja coraz wymyśle a to przestawianie mebli a to inny dywan czy generalne porządki i juz wiem ze to mu ciśnienie podnosi :-D

Dominika a na usg jakim symbolem to opisane bo nie wiem to sprawdzę ;-)

Papercut A co do zamiany pokoi mego synka z kolejnym bobo poszliśmy na kompromis ze odnowimy mu w jego pokoju te ściany co je pokiereszowal swoimi treningami malowniczymi chociażby hehe i odświeże wystrój i zostanie tu. A jeśli płeć będzie męska to jak dzidzia bd większa to zamieszkaja razem na łóżku piętrowym hehe ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Lenka - ja miała słowny opis, bez żadnych symboli. "szyjka długa I zamknięta" :wink: (czy coś w tym stylu mniej więcej)
 
Do góry