reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Może długo to nie potrwa a nóż widelec kobietka urodzi szybko trzeba mieć nadzieję. Zawsze ;-)
 
reklama
ankaka. - a czemu jestes w szpitalu? coś sie dzieje?

ja mam w końcu dziś luźniejszy dzień po dwudniowym maratonie z gośćmi :wink:
obiad na dziś też gotowy, więc odpoczywam :-) :) rodzinka gra w planszówkę.
chociaż wieczorem idziemy na inną imprezę, ale przynajmniej już nie u mnie I nic nie szykuję :wink:
 
Ja się zastanawiam nad sprzedażą albo coś ubrań po synku jeśli by się okazało ze będzie córka

Dominika ale zazdroszczę ja to nie lubię wychodzić z domu i wogole nie lubię gdy są u mnie goście he u mnie goście są trzy razy w roku he w święta i ew. Urodziny syna :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dominika mam szyjke 2 cm i bede miala krazek, ale najpierw musi mi posiew zrobic czy wszystko ok, a ze tylko w szpitalu dzisiaj otwarte to musialam przyjsc do niej do szpitala, ale mam stresa, ze powie, ze jednak musze zostac :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie smutaj Ania nawet jeśli zostaniesz to wszystko dla twego dobra i skarba którego nosisz w brzuszku
 
Uf juz po. Szyjka miekka, ale nie ma gorzej.

Lenka wiem, ale mam jeszczr jednego skarba w domu i ciezko mi sie bedzie z nim rozstac na pare dni :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lenka - a kiedy będziesz miała usg żeby potwierdzić płeć?
ja mam sporą rodzinkę I bardzo imprezową :wink: w sobotę wróciłam do domu o 2 w nocy :wink:

ankaka - to w szpitalu to możesz troche poczekać.... bo wiadomo, ważniejsze sa rodzące... :baffled:
w sumie szyjka 2cm to taka standardowa.

edit:
o, dobrze, że już po :yes::yes:
 
No tak rozumiem no mój syn 6lat ale taki mój malutki jak nawet jedzie na weekend do mojej mamy to ja bardziej tęsknię niż on chyba heh jestem mega przywiązana do niego

Dominiko usg mam robione co miesiąc na każdej wizycie do tego miałam badania prenatalne zawsze się obróci he teraz jak byłam 29 to się nie obróciło ale się łapka zasłonilo i ciągle ta niewiadomą. Do tego denerwuje się bo źle żelazo a i maluszek np dzień się rusza a inny dzień wogole nie czuje he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Co do rodziny no u mnie niby dużą bardzo rodzina ale niestety niektórym wpływ gotówki z super prowadzonych biznesów poprzewracał w głowie i w zasadzie takie podzielenie nastąpiło :-/ także ogólnie jesteśmy z mężem sami ale i sami radzimy a co do imprez ani mój mąż nie lubi bo w sumie nie pijący ani nic z tych rzeczy he no i ja typowa domatorka :-D
 
Do góry