reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

He oczywiście ze inna dokładnie akurat tego zdania zawsze byłam :-) mowie gdyby nie ból okropny kręgosłupa i czasami w dole brzucha i te złe żelazo w życiu bym nie powiedziała ze jestem w ciąży. Mdłości miałam kilka razy delikatne teraz i tyle z dolegliwości zero zachcianek i innych rzeczy. wstręt do mięsa jeszcze o tak poza tym nic raczej ;-)
 
reklama
A w pierwszej wilczy apetyt zachcianki mdłości do prawie 5 miesiąca ciągle potem mniej ale też. Źle samopoczucie i wogole jeden wielki kłębek nerwów i huśtawki nastroju he. Urodziłam syna
Może teraz szansa na córkę :-D

Mówisz ze brzuch nagle wyskoczy no i moja doktor tak mówi he oby tylko nie z dnia na dzień i żeby nie tak wielki :p zrobiłam małe zakupy mimo że nie znam płci ale no ile można sobie odmawiać kiedy widzę te cudeńka w sklepach to oczy się błyszczą jak dla psa widzącego świeży stek haha :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moja zdecydowanie wyglada jak twoja pierwsza :D jak jestem glodna to az mam mdlosci jestem wielka, zachowuje sie jak stara babcia i albo sie smieje jak glupia albo placze albo obrazona siedze niewiadomo o co chodzi :D

a propos smiechu, macie moze napady? ja z byle powodu potrafie sie smiac do rozpuku po 15 min np ogladalam reklame zuma noka na suchosc oka i jak sie zaczelam smiac to przestac nie moglam az sie poplakalam ;d
 
Tak ja raz nawet w MPK jadę i breche walne a ktoś się zapyta czy wszystko ok haha

No mój mąż i ciocia założyli ze skoro maleństwo wstydzi się wogole nie pokazuje i ta ciąża inna niż pierwsza to dziewczynka he no zobaczymy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lenka25 ja tez mam brzuch ledwo co widoczny tak jak Ty, ale tak jak dziewczyny pisza trzeba tylko sie cieszyc z takiego :D przynajmniej sama jestem w stanie zrobic wszystko a nie musze prosic sie o pomoc :) swoja droga tez jestem ciekawa kiedy go bede miala (o ile w ogole :p )
 
Lenka - rzeczywiście spory brzuszek miałaś w 1 ciąży.

u mnie też każda ciąża inna. a brzuch z każdą ciążą mniejszy. w pierwszej był najwiekszy.
 
Mojego brzucha tez prawie widac jak na 26 tc. Chyba,ze solidnie pojem :D

Wlasnie czekam na moja gin w szpitalu, a on a przy porodzie, wiec nie wiem ile tu posiedze :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry