reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dzień dobry!

Witam nowe mamusie na naszym forum :yes:
zapraszam też wszystkie mamusie (szczególnie, te które niedawno zaczęły korzystać z forum) do zapoznania się z regulaminem forum, szczególnie z punktem 3 :wink:
Link do: Regulamin korzystania | Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom

ankaka - dobrze, że Ci założą. moja koleżanka też miała od początku ciąży po tym jak poprzednio poroniła, w tym raz późną ciążę :sad:
 
reklama
Moj starszak nie raz sie oprze na brzuchu i tez sie stresuje potem :)

Ja mialam 2 miesiace cisnienie 90/60 teraz mam ok na szczescie :)

W pierwszej ciazy tez mialam pessar, ale w 30 tc :) troche mnie martwi, ze tak szybko teraz, ale musi byc dobrze! Obym tylko nie miala takich infekcji jak za pierwszym razem!

Jakby ktoraś musiała leżeć w ciąży to tu pare pomysłów jak to przetrwać :D

Link do: Matka też człowiek!: Ciąża z nakazem leżenia, czyli ..
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim dawno nie pisałam a więc jestem po badaniach i cóż hmm dalej jedna nie wiadoma co prawda maluszek nie obrócił się pupa ale.... Właśnie he zaslonilo się tam..łapka i nie wiem co tam świta heh.
Poza tym mam nakaz właśnie leżenia wiec koniec ze sportami i aktywnością dużą..
Ponadto źle wyniki badań szczególnie żelazo lekarz wręcz krzyczała...ze co się ze mną dzieje bo żelazo łykam wszystkie witaminy tez :-( mało tego przytyłam od początku ciąży 1,5 kg i tyle dziecko kopie coraz lepiej rusza się a brzucha jak nie było tak nie ma.
Zupełnie nie wiem co jest ta ciąża zupełnie inna od pierwszej 6 lat temu diametralna wręcz inne samopoczucie objawy wygląd wszystko inne.. Od samego początku pod górkę mamy powoli zaczynam się załamywać chyba :-(
 
Ankaka dzięki za link mi należności się przyda skorzystam ;-)
Wszystkim oczekującym na święta życzę smacznego jajeczka :-*
 
Lenka nie przejmuj sie .. ja schudlam 6 kg .. teraz przytylam 4 i mam jeszcze 2 na minusie, ale przez caly miesiac nie przytylam nic. Dzidzia ma 680 g, wiec lekarka powiedziala, ze nie ma siebdo czego przyczepic bo wyniki badan mam dobre i dzidzia rosnie, wiec wszystko jest ok i nic tylko sie cieszyc :) boore tabletki na tarczyce i to moze dlatego :)

Dziewczyny wczoraj kupilam ciuszki uzywane za 150 zl ponad 100 sztuk. Ciuszki piekne juz nie moge sie doczekac prania i prasowania :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Aniu jem ogólnie niby nigdy nie miałam problemów jednak i w pracy i wogole dałam o formę co za tym idzie o dietę bogata w witaminy.
Jem dużo pokarmów bogatych w żelazo i pije nawet suplement no w tabletkach bo lekarz kazała a tu...eh nwm chyba nic tylko kupić sam sok z buraków i pić blee :-/
 
reklama
Hej papercut;-) mówisz? Hm no skocze do apteki jutro i popytam co Mo doradza eh jestem ogólnie zdolowana i tymi wynikami i jeszcze jak znowu maleństwo wstydzi się pokazać heh zakupy znowu przełożone jedyne co to wózek jutro z mężem kupimy :-)
 
Do góry