reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Co do pluci rozbawiło mnie jak pytam a pani doktor ze łapkę tak ułożyło źr trudno jej powiedzieć może przypuszczać ale nie powie bo nie jest pewna pytam wiec co? A ona śmieje się i mówi bądź pewna masz 50procent... Ja głupia nie skleilam dopiero jak wyszłam haha bladynka...

Ok wiec zakupie bo czuję że soku i ja nie wypije... Blee no moje maleństwo jakieś takie robi mi na złość he ja mówię pokaż się a ono nie he szkoda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio dla brechy robiłam czary Mary osobiście w nie nie wierzę jakoś zbyt ale dla zabicia czasu robiłam i wg kalendarza chińskiego i tych zabobonow i tego coś tam z obrączka wychodzi dziewczynka ale czy tak bd hmm zobaczymy może za miesiąc albo przy porodzie juz najpewno heh

Dopiero 25 mają wizyta tylko nie wiem czy zrobi bo nie zawsze robi heh

Wiecie dostałam propozycje by iść prywatnie na usg za parę dni ale tak myślę jak znowu się zakryje to co mi po tym tylko kasę wydam i cześć heh moje nawet na prenatalnych się nie pokazało ha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja kiedys robilam obraczka i wyszlo ze nie bede miec dzieci, a teraz jak robie lata jak opetane nic sie wywrozyc nie da :D a z kalendarza jak sie robi?
 
Czy któraś z was miała problem ze swedzacym/bolącym sutkiem? Wczoraj strasznie mnie swędział, a dziś jest bolesny, czuję każde otarcie bluzki:( Na szczęście nie widzę żadnych zmian.
 
Mnie z kalendarza i obrączki tez wychodziła babeczka ale nie sprawdziło się i synek w brzuchu. :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Eh tak to jest z tymi eksperymentami he wiadomo z każdej płci będziemy happy aby zdrowe ale jak się wie to jakoś i nastawiony człowiek i zakupy itp s tu wszystko stoi he kupiłam kilka ubrań kolor biały żółty i zielony
 
reklama
Wpisz w Google kalendarz chiński. Trzeba podać swoje skończone lata i miesiąc zapłodnienia :) mój się nie pokazał w 16 tygodniu a później już rozkladal giry :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry