reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Wiecie dostałam propozycje by iść prywatnie na usg za parę dni ale tak myślę jak znowu się zakryje to co mi po tym tylko kasę wydam i cześć heh moje nawet na prenatalnych się nie pokazało ha
lenka mi prywatnie dziugala glowica w brzuch i obracala dowolnie dziecko zeby rozne rzeczy ogladac wiec zalezy na kogo trafisz, na portalu dobry lekarz czy cos takiego sa opinie ja u tej co obracala wyczytalam wlasnie, ze cierpliwa przekreca dzieciaki i sliczne ujecia buzi robi do skutku i faktycznie tak bylo
 
reklama
lenka mi prywatnie dziugala glowica w brzuch i obracala dowolnie dziecko zeby rozne rzeczy ogladac wiec zalezy na kogo trafisz, na portalu dobry lekarz czy cos takiego sa opinie ja u tej co obracala wyczytalam wlasnie, ze cierpliwa przekreca dzieciaki i sliczne ujecia buzi robi do skutku i faktycznie tak bylo
Hmm...w Bielsku Podlaskim nwm czy takiego super lekarza znajdę heh moja lekarz niby tez cierpliwa siedziała nademna chyba z 20 min.i nic zero nie drgnie uparciuch he

dzieki! juz sprawdzan
Daj wynik jaki heh no mi z obrączka różnie się majtalo potem koła kręci to mówią ze dziewczynka ale na internecie różnie pisze..

Co do kalendarza jak cofnelam się kilka lat w stecz spr syna i faktycznie wyszło ale może zwykły traf heh tez na każdej str inny jest i różnie wychodzi nie wiem czemu tak dlatego traktuje to jako zabawę

Papercut a wiesz co będzie czy jeszcze nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tez nie wiem niestety bo ja z warszawy[emoji14]
z tego kalendarza dziewczynka mi wyszla jestem zadowolona :D

no wiadomo, to losowa sprawa wszystkie takie zabawy 50/50 szanse ale baby to baby ja na jakiejs stronie na podstawie imion i nazwisk moich i sprawcy zdarzenia prawidlowe imie dla dziecka wyliczalam haha

mi 2 razy dziewczynke potwierdzili
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O widzisz no Mi niby każdy gada ze dziewczynka ale czy będzie nie wiem he poczekam no pomyślę może nad tym badaniem prywatnie nie wiem he dobija mnie ciekawość
 
domyslam sie, zawsze jakos bardziej spersonalizowac mozna dzidzie jak wiesz jaka plec, po imieniu mowic do brzuszka itp ;) szukaj koniecznie opinii w necie zanim sie umowisz do konkretnej osoby bo jak sie okaze, ze kase wywalisz a tu malo pomocny w tej kwestii mruk to na marne

O sprawdziłam inny kalendarz i chlopina wyszedl :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
mozna sie bawic i bawic :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie z cyckami to tak falowo. Raz boli 2 tygodnie i nie idzie wziąć prysznica a raz w ogóle i lajt. A swędzące tez były i szlag mnie trafiał.

No ja juz nie wiem jak z tymi wrozbami :D
Tak czy siak dwa razy moja gin potwierdzila chłopaka i lekarz na ip jak byłam a poza tym widziałam tego małego pindola :)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry