reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

@papercut mnie już pogonił! Strzelił kazanie, że po porodzie będę chciała w minióweczce z wózeczkiem wyjść a tu kicha! Głupio mi się zrobiło, ale wiedziałam, że ma rację. Tyle, że nie mogę się powstrzymać! Już wszyscy mi mówią, że mam spory brzuszek jak na 6 miesiąc ;(
 
reklama
@papercut mnie już pogonił! Strzelił kazanie, że po porodzie będę chciała w minióweczce z wózeczkiem wyjść a tu kicha! Głupio mi się zrobiło, ale wiedziałam, że ma rację. Tyle, że nie mogę się powstrzymać! Już wszyscy mi mówią, że mam spory brzuszek jak na 6 miesiąc ;(
u mnie to samo jest. ja sie nie pzrejmuje po porodzie sie zrzuci a mam sie glodzic i ma mi ciagle slabo byc? tak to nie chce.
 
ja walcze ze soba raz mysle, ze skoncze w sierpniu jak potwor, sama krzywde sobie robie moze by tak przejsc na diete do cukrzycy w ciazy ale zaraz mi przechodzi i jem jak jadlam chyba tylko faktycznie cukrzyca moglaby mnie powstrzymac
 
Ja bede chciała karmić synka. Poprzednio bardzo trudno było o pokarm i tak się zastanawiam czy może to być związane z niedoczynnościa tarczycy. Jak się w końcu rozbujalo to synek i tak nie umiał ssac. Mam nadzieję że tym razem pójdzie sprawniej. Jak się nie uda to tez nie będę z tego powodu rozpoczać.
Jeżeli chodzi o antykoncepcja to i mnie nie ma problemu bo jak nie jestem stymulowanie hormonalne to okresu i owulacji brak. Fajne jak się dzieci nie chce mieć ale już pod górkę jak się człowiek stara. Zresztą mij mąż powiedział sam ze jezeli byłaby potrzeba to by się podwiazal. Mówi że tyle przeszłam że on też może sobie jeden supelek zrobić. Mile aczkolwiek niekoniecznie.
 
@kassia181 to widzę sytuacja jak u mnie haha teraz wszyscy jak z jajkiem ze mną, bo się boją, ze znów wpadne w histerie :p

Ja brałam tabletki pól roku, było ok, a po odstawieniu kosmos. 9kg na plusie, vo prawda woda, ale rok się męczyłam, żeby wrócić do jako takiej formy. A później naturalne metody anty i skończylo się Lilka haha
Dlatego tabsy nie, myślałam o spirali, bo koleżanka jest zadowolona, tylko plemienia jej się wydłużyły, ale o takich przypadkach jak mówicie nie słyszałam :-o będę gadać z lekarzem w odpowiednim czasie i z partnerem oczywiście haha bo oboje alergie psychiczna na gumki mamy i nie wiem czy w ogóle nam to może wyjść :p

Chyba ze zdecydujemy się na następną dzidzie w niedługim czasie, to jakos przebrniemy.

A jak to jest z płodnością po porodzie? Jest jakiś bezpieczny czas w ktorym nie da się zajść w ciążę? I w ogóle jak to wygląda, wiem ze sprawa indywidualna, ale jakis czas na pewno trzeba się wstrzymać.
 
dokladnie niby przez pol roku po porodzie nie jest wskazane wspolzycie, ale np moja kolezanka ma bardzo jurnego meza i osiol nie dawal jej spokoju, az ja w koncu dopadl i zaszla w kolejna ciaze 3 mce po porodzie :/
 
Oczywiście wszystko zależy od organizmu sprawa indywidualna i antykoncepcja I poród wszystko każdy organizm reaguje inaczej :-) chorym dziewczynom życzę zdrówka przedewszystkim mnie od początku ciąży co jakiś czas meczy ból gardła ;-)
 
reklama
no, dokładnie, połóg trwa 6 tyg.

ja jakoś staram sie trzymać ze słodyczami, chociaż rzeczywiście od niedana mam straszną ochotę..... :sorry2: obawiam się o swoją wage...
ale jakoś na razie starcza mi silnej woli (o dziwo!!) I brak słodyczy w domu też pomaga :wink: robię ciasto raz na tydzień.
 
Do góry