reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

no tak, to tak jak ze szczepionkami, warto czytac ulotki I znać skutki uboczne.

chyba musze sobie zorbić kogel mogel, bo nie wytrzymam z tym gardłem.
albo jakieś płukanki z sody lub szałwii.
do apteki się na pewno nie wybiorę. miałam nadzieję, że dziś będzie lepiej, a jest gorzej :sad:

Heromina - zakupy lekiem na całe zło :-D
 
reklama
mi zawsze na bol gardla polecali plukanke- octanisept i woda- pol na pol- okropne ale dzialalo ale mialam odruch wymiotny po tym niestetty. ale dziala
 
Widzę, że dużo z Was jest przeziebionych- zdrówka dla Was! Ja odpukac od grudnia nawet kataru nie miałam, a normalnie jak chodziłam do pracy- to raz w miesiącu minimum, dzieciaki mnie zarażały.

Happymum to dużo odpoczywaj teraz i uważaj na siebie!

Co do antykoncepcji to ja podobnie jak heromina na razie cały czas na gumkach, jakoś nie chcę w gospodarkę hormonalną ingerować, ale myślę, że teraz trzeba będzie po porodzie o czymś pomyśleć, choć zawsze chciałam trójkę dzieci, ale to trzecie to tak po 35 roku życia :-)

Humory też miewam niestety :-) czasem się wkurzam chociaż wiem, że nie mam powodu - na szczęście mąż dzielnie to znosi :-)

Pogoda okropna, wczoraj niby słońce S 7 stopni, co chwilę deszcz, grad a dziś rano mąż jak jechał do ptacy to szyby skrobać musiał.

Miłego dnia :-)
 
jak to w glowie?!
Nie jakoś w tkankę skórna czy coś dokładnie nie wiem nie wnikalam bo jak ona mówiła o tym to aż łzy miała wiec uznałam ze nie było to od takie sobie tylko juz coś poważniejszego... Wtedy zamiast spirali zainwestowałam w plastry ale u mnie nie zbyt to różnie było więc ze zastrzyków nie lubię boje się to tabletki i brałam je przez kilka lat potem odstawiłam i bardzo szybko zaszłam w ciążę podwójna bo hm lekarz powiedziała ze był zwiększony hormon i często tak się zdarza... Niestety Poronilam potem przez ok 3 lata nie mogłam zajść w ciążę wyniki ok niby hm może za dużo myślałam liczyłam dni diety ah wszystkiego pełno było udało się.. Ale druga ciąża tez Poronilam teraz ciąża mnoga ale jedno obmumarlo i zostało jedno maleństwo nie wiem jakiej płuci...
Nie winie tabletek za to porostu hm taki organizm i po odstawieniu za szybko ciąża... Podobno trzeba minimum pół roku odczekać mimo że żal tego co było no ciesze się tym co mam.
 
Hej. współczuję wszystkim chorującym. Bo wiem, że w ciąży przeziębienie ciągnie się i ciągnie. Więc bronię się czym mogę, żeby nie zachorować. :*
Wczoraj sobie wymyśliłam robienie pierogów ruskich, sok z owoców, sprzątanie kuchni, a mąż malował Maluchowi pokój, potem pomógł mi przy pierogach. (Wiem, niedziela...) W każdym razie przeholowałam... :/ brzuch tak mnie ciągnął, że szok. Także łączę się z Wami w bólu. Ja mam tak jak @Heromina, jak pochodzę za dużo to mam wrażenie, że zaraz się złożę w pół przez to ciągnięcie. Jutro zadzwonię do swojego lekarza, bo dał mi końską dawkę magnezu i scopolanu na 3 dni i powiedział, że jak dalej będzie ciągnąć mam dzwonić.
Co do antykoncepcji to używałam tabletek przez jakieś 1.5 roku. I libido tak mi spadło, że nie musiałam ich brać, bo bez sexu nie ma dzieci :p przeszliśmy na gumki i jest 100 razy lepiej :)
Dziewczyny, jestem ostatnio jak uzależniona od jedzenia! Dosłownie! Jem i jem i tyję jak szalona! Tak dobrze się trzymałam na początku a teraz szaleństwo! Pomocy!
 
reklama
mysle, ze to kwestia organizmu ja bralam tabletki, odstawilam, mialam ryzykowna sytuacje wzielam tabletke 72po (po ktorej wyladowalam w szpitalu) mialam po niej okres i od tego okresu ciaza mi sie liczy z tym ze owulacja byla przesunieta i wszystko jest ok wiec to nie jest regula

Dziewczyny, jestem ostatnio jak uzależniona od jedzenia! Dosłownie! Jem i jem i tyję jak szalona! Tak dobrze się trzymałam na początku a teraz szaleństwo! Pomocy!

mam to samo moglabym jesc i jesc chwile nie jem i glod mnie lapie taki ze mam mdlosci, czuje ze rosne w oczach gin mnie chyba pogoni jak zwazy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry