reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
a ja się obawiam końcówki latem, oby nie było upałów :( obawiam się też jak poradzę z moją 6latką bo na kolonie jest za mała.

Anula - też w pierwszej ciąży chciałam pracować do końca a tu zagrożenie i od 5miesiąca wegetacja

z niecierpliwością czekam na badania i co 10minut sprawdzam stronę, no masakra
 
Isiorek- Ja zawsze marzylam o spacerkach z bobasem w lato.... Ale takie juz wieksze 7-8 mc tak w bodach I skarpetkach a tu bedzie malenstwo.... :)
Znowu mi moze nie marza sie upaly Chociaz jak Mam wybrac to je wole. W Szwecji niestety albo jest ukrop albo leje... A jak powiedzmy ostatnie 2 mc bede siedziec w domu to wole juz ladna pogode I relax w ogrodzie :)
 
Isiorek ja tez się martwie jak sobie poradzę przy moim rozbieganym 4 latku
Kropka-spacery z bobasem latem to fajna sprawa...mam kwietniowego synka wiec cale lato na dworze;)ja licze na cieple lato co by na ogrodzie siedziec;)
 
Isiorek mam to samo. Tez czekam i tez sprawdzam.

Ja synka urodzilam w czerwcu i uwazam, ze to najlepszy miesiac ;) pomimo tego ze jak rodzilam bylo ok 30 stopni :D
 
Laski! Mam ochote na kapiel :) Troche sie boje.... Glupie Troche... Jaka temp moze miec woda? Ja uwielbiam gorace.... Wiem ze nie mozna.... Ciepla moze byc? :)
 
Witajcie sierpniówki :)
W niedzielę ujrzałam dwie kreski, dzisiejsza już ciemna mimo, że dziś dopiero przypada termin @.
Mam synka z maja 2010 a teraz przyjdzie urodzić w środku (mam nadzieję niezbyt upalnego) lata :)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :)) Termin jakoś na połowę sierpnia :tak:
 
reklama
Do góry