reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Madzix, z liczenia od ostatniego okresu wychodzi 5 tydzień, 5 dzień, tyle ze ja mam cykle 30/31 dni wiec się pocieszam ze owulacja była pózniej niż w połowie cyklu i może dlatego jeszcze nie widać, te 10 dni to będzie wieczność.
 
reklama
To wrzuć na luz! W poprzedniej ciąży nikt przed skończeniem 6 tygodnia nie chciał mi zrobić USG. Żeby właśnie tego stresu mi oszczędzić. Za 10dni zobaczysz maleństwo i może też bijące serduszko:)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Anipo- ja z Ami byłam na pierwszej wizycie w 5t4d ciąży i był tylko pęcherzyk:) po dwóch tygodniach zobaczyłam maleńka Ami i usłyszałam serduszko, u Ciebie też tak będzie!! Trzymam kciuki :) tule mocno :)

Madzix też chcę sierpień najlepiej ostatnie dni abysi już wszystkie były rozpakowane :)
 
Babina-gratki:)
Aneta_ck-witaj i gratuluję
Anpio-póki . Sie nie stresuj! Ktory jestes tc z om?
Szczerze wam powiem ze mimo chu**wego samopoczucia mam dobry dzien,u logopedy poastepy i maly distal się do przedszkola nareszcie...czekalismy od polowy wrzesnia za miejscem...jutro polozna...będę ja cidnac o wcześniejsze usg
 
Ale naprodukowalyscie ... ja juz po pracy .... padam na twarz ....

Hapymum super ze u logopedy postepy,moj ma zajęcia logopedyczne w szkole, dobrze się uczy,nie ma problemow ale pisze tak jak slyszy .... pracujemy nad tym chociaż nie jest łatwo .... no i z przedszkolem pozytywnie, zawsze to dziecku raźniej będzie w towarzystwie i z tego co pamiętam nie bylo łatwo się dostac.
Ja często wybucham ...wrocilam do domu to mnie trafilo,pies zjadl mi swiecznik .... no przegiol ...

Jolcia oby szybko nam zlecialo, chce juz wiosne chociaż-będzie z górki ....

Madzix jak tam relax?Lepiej? Ja tez uskuteczniam .... wegeguje na kanapie ..

Kasia szybko zleci .... szkoda ze po świętach, zawsze to byly by spokojniejsze ....no ale nie ma co wybrzydzac ;-)

Ewelina czskamy na wiesci z wizyty ....

Aneta Witaj.

Anpio organizm plata rozne rzeczy pewnie okaże się ze ovu byla później bo tak na 100 % tylko monitoring by potwierdził kiedy byla etc.trzymam kciuki coby na nastepnej wizycie ujawnił się kropek ;-) wiem ze łatwo mowic,ale trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Asiunia mnie na szczęście mdłości ominely i oby tym razem ich nie było .... brak objawow nie świadczy o tym ze cos nie tak .ja ci powiem ze w ciąży z synem nie mialam żadnych objawów! Nawet cyc nie bolal,gdybym miala okres to pewnie dlugo bym nie skumala ze w ciąży jestem ;-)
Niezla wycieczka ... dobrze ze cora dala rade ;-)

Isiorek mnie tez non stop ssie ... rano taka glodna wstalam ze szok .... musze jakiegos zapychacza zastepczego wynaleźć bo będę się turlac jak hipcio ;-)

Babina piekny test,Gratuluję ;-) ... a z maluszkiem kolejnym na pewno sobie świetnie poradzcie ...i roznica wieku nie będzie az taka duza to się fajnie dzieciaczki dogadaja .... bo u mnie roznica będzie megasna,choc mlody sam dopytuje kiedy będzie miał brata albo od biedy siostre .... no i u nas kurcze będzie 9 lat różnicy ....

Ola współczuję .... obys się szybko wykurowala ... moze jakieś tabletki do ssania,ziolowe .... moze w aptece podpytaj ....

Nadzieja moze wstrzymaj się z cwiczeniami poki co ... moze poprostu jakies naczynko strzelilo,zresztą macica się rozciąga i ćwiczenia i aktywnośc pewnie zrobily swoje ... wez moze no spe czy magnez i odpoczywaj ....
Daj znać co na wizycie !

Madzix kurcze ciekawe od czego to ...


A ja dzisiaj mam glowe pelna mysli ... jak w pracy zareaguja,od kiedy na zwolnienie ...choć chciałbym pracowac jak najdłużej .... aaa w piątek mialam iść na wizyte ale ide w czwartek ..... dzien szybciej nie zrobi chyba wielkiej różnicy .... zobaczymy .....
Cyc raz boli,raz nie .... a jak leze i zegne nogi w kolanach to czuje jajniki i wogole cale podwozie ...i sluzu w cholerę ....

Co do grupy na fb tez mysle zeby jeszcze poczekać az wszystkie się zbierzemy tutaj ....

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Właśnie mi się przypomniało co jest naaaajlepsze na gardło... długo nie mogłam się przemóc ale jak karmiłam piersią i tak gardło mnie bolało że spać nie mogłam to uskuteczniałam płukanie gardła wodą utlenioną! Nic tak nie działało i nie miało takiej skuteczności!
 
Anula-moj chodził do przedszkola od kiedy skończyl 2 lata ale przeprowadziliśmy i miejsc nie bylo...u nas problem bo malo mowi zdaniami
 
Czeeesc!!!! :nerd::nerd:
Ja juz drugi raz dzisiaj... Rano napisalam ale.... Nie odswierzylam str przed I wszystko poszlo sie walic w cholere :-);-)
Anpio- nie smutaj :-) bedzie dobrze.... Zobaczysz... A nie mozesz Isc prywatnie przed swietami?? Mi tez mowila pielegniarka ze moze Troche szybko moze jakbym przyszla w styczniu po powrocie z Pl. pff..... I tak poszla bym w Pl. Tak czy siak pojde :-p:laugh2:
Co do Fb tez uwazam ze troszke za szybko, moze bardziej tak styczen, Luty .... Jak juz napewno beda stale bywalczynie :)
A Ja Dzis rano mialam biegunke :( Masakra.... Chyba po wczorajszej kapuscie kiszonej :) A teraz Mam lekkie skurcze zoladka.... Rano mialam mdlosci wiec.... Nie jest zle :)

Kurcze teraz Ja tez bede myslec o tym pustym jaju :(
 
reklama
Do góry