reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

hej,
od wczoraj zaczęły mi się mdłości, jest ciężko ale ogólnie cieszy mnie ten fakt :tak: bo jak to mawia mój ginek "mdłości to dobry znak" i tego się trzymam ;-)

nadzieja- trzymam kciuki!

co do fb to ogólnie jest za bo taka grupa zamknięta to super sprawa ale myslę że należy z tym poczekać aż się wszystkie tu zbierzemy i lepiej poznamy wtedy będzie wiadomo kto się udziela itd. I wtedy można taką grupę stworzyć jak najbardziej,
 
reklama
Witajcie:) także uważam, że jeszcze za wcześnie aby przenosić się na prywatne forum bo sporo dziewczyn może do nas dołączyć:) Sama przecież dopiero wczoraj do was zawitałam :)
W poprzedniej ciąży miałam mdłości od około 6 tygodnia praktycznie do samego końca, nic dobrego mi to nie przyniosło...Z kolei w ciąży z córką przez jakieś dwa tygodnie wieczorem mnie mdliło i wszystko, ciąża książkowa bez żadnych anomalii no może poza położeniem miednicowym :) Teraz puki co czuję się dobrze, czasem jajniki zakłują albo poczuję ciągnięcie w brzuchu, zmęczenie w normie senność także i o dziwo częstszych wycieczek do wc nie odbywam...Zaczynam zastanawiać się czy aby wszystko w porządku??? Ale i tak nie jestem stanie niczego zmienić...co ma być to będzie a wierzę, że będzie dobrze :) Dostałam już od życia po tyłku, ile można!!!
Wybrałyśmy się dzisiaj z Małą na zakupy do miasta i spóźniłyśmy się na autobus powrotny:p Dobrze, że Majka lubi takie rozrywki i podróżuje już na nóżkach, bo bym chyba wyzionęła ducha z tym moim 13 kilogramowcem na rękach :) Kupiłam w Biedronce śliczne ramki na zdjęcia po 9,99 i prześcieradło do nowego łóżka :)
 
Czesc dziewczyny :) podczytuje Was od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć. Wczoraj zrobilam test i pokazały sie na nim dwie kreseczki. Umówiłam sie juz na wizytę u ginka ale musze poczekać do 17 na wizytę. Czyli tak naprawdę jeszcze niczego nie jestem pewna, ale bardzo mocno chciałabym mieć dzidziusia ;)
 
Wróciłam właśnie z usg i siedzę i ryczę.
Na usg nic nie widać, tzn widać ale tylko 8 milimetrowy pęcherzyk i nic poza tym. Wiec albo to jest pusty pęcherzyk, albo ciąża jest młodsza niż to wynika z daty ostatniej miesiączki, w sensie ze owulacja byla później niż w połowie cyklu.
za 10 dni mam powtórzyć usg. Przecież ja oszaleje przez te 10 dni !!!!!
 
anpio spokojnie, w pierwszej ciąży też tak miałam, że z usg ciąża była młodsza niż z tabelki, a na kolejnym już było dobrze....3mam kciuki :) tez już wariuje a usg dopiero 18stego
 
Cześć dziewczyny ,
Kilka dni mnie nie było , a tu tyle nowych mam się pojawiło ! [emoji5]️ Witam wszystkie serdecznie i gratulacje !!! Spokojnych 9 miesięcy .
Ja jutro mam pierwsza wizytę , juz się nie mogę doczekać. To jest moj 5 tc ,nadal nie mam objawów , do łazienki tez nie ganiam , ale przyznam się że śpię lepiej [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Za wszystkie przyszłe mamusie trzymam bardzo mocno kciuki! Mam nadzieje ze i u Was i u mnie wszystko bedzie dobrze. Musi byc!
 
anpio ja cie doskonale rozumiem- pzrechodzilam to w kwietniu. ale spokojnie. wiem ze latwo nie jest ale musisz dac rade.
ola na gardlo sa takie specjalne tabletki *spam* gardlo

witam nowe mamusie.
ja po wizycie- bez usg bo za wczensie. mam sie stawic na kolejnej wizycie 29 grudnia i wtedy bedzie juz wszytsko wiadomo.
 
reklama
Anpio a który to tydzień? Ja właśnie dlatego jeszcze nie byłam u gina. Nie mam pewności kiedy była owulacja i nie chcę się dodatkowo stresować. Hormony mi buzują jak szalone:( Siedze i rycze mega zdenerwowana. Czym? Niczym! Czuje się jak przed egzaminem a po prostu siedzę w domu i się relaksuje.... Ja chcę już sierpień...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry