reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

o matko a tu tak cichooooooooooooooooooooo:)
ja wstalam dzis mega glodna- juz w wnocy czulam glod ale dalam rade.
czy was tez tak plecy zaczynaja bolec? ja bez mojego kojca bym nie dala rady dzis spac- masakra jakas

Bola na dole jak tylko dluzej postoje. Dzis z R. machnelismy sobie mala wycieczkę, wieczorem nie mogłam juz stać. Teraz siedzę w spokoju, calkiem sama w domu z moim rogalem. Wreszcie.

Co do rogala, powiedzcie mi. Odziedziczylam swój po siostrze. Jest nie super dlugi, dość ciezki i wykonany z takich kuleczek malych. Te z was, które maja doświadczenie - jaki jest najlepszy? Bo zastanawiam się nad kupnem dłuższego jeszcze.
 
reklama
ach a ja mam schizy co do ruchów maleństwa bo jakieś tam delikatne mizianie czuję
a w nocy miałam sen że hoho tu ręka tam noga hehe ach jakie to było piękne uczucie ,
jeszcze chwilę trza poczekać by tak było w realu :D
 
Kasia kiedyś widziałam identyczny w lumpeksie tylko nie miał nóżek.Wyglądał super :)
Nati ja mam jakiś zwykły rogal z takim wypełnieniem jak poduszka, nie wiem czy się sprawdzi do karmienia ale kosztował tylko 18 zł więc wzięłam. Z córką musiałam kombinować z poduszkami a kręgosłup i tak bolał od siedzenia.
 
Hellevoet-trzymam kciuki i zazdroszczę! A ja nadal muszę czekać ale do 11.03 coraz bliżej :)
Wczoraj skoczylam na zakupy po wiekszy stanik,leginsy i koszulki bo brzuch i cycki rosna,szkoda ze tylko to.
 
reklama
Do góry