reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Z dzidzia wszystko dobrze. Spało dzieciątko na brzuchu z rączka pod głową. Zupełnie jakbym siebie widziała . Kolejna wizyta za miesiąc.
Cieszę się bardzo, że u maluszka wszystko ok :)
Kasia wstawiłaś zdjęcie kosza Mojżesza i o nim pisałam :)
Mika mnie też choroby nie łapią, miałam 2 dniowy katar w 8 tygodniu i to wszystko :) Mam nadzieję że tak zostanie :p
Ubrań nie muszę kupować, prawie wszystkie nadają sie na ciążę, co najwyżej jakąś kurtkę na wiosnę upoluję :) A raczej namiot :p
Z braku zajęcia robiłyśmy dziś z córką rogaliki kruche z jabłkami :)
 
reklama
Hejka. Odeszla z pracy zmienniczka i musze od poniedziałku do piatku calymi dniami. Nie jest mi to na reke, bo mam caly dom do ogarniecie plus dziecko i gotowanie obiadow ;( pracuje do konca marca i ide na l4 , nie bede sie poswiecac
 
basia, a mówiłaś w pracy, że jesteś w ciąży? Warto dostarczyć pracodawcy zaświadczenie o ciąży, nie będziesz musiała zostawać po godzinach, choć wiem jak to w praktyce wygląda :/
 
kciuki zacisniete.


on naprawde sie sprawdza- juz z nim spie :)

happymum ciagle problemy z zwaga????????????????

ja wizyte mam jutro :)
u nas pada i brzydko starsznie- ale ferie :( mlodej sie nudzi. w czwartek na eksperymenty chemiczne z nia ide a w piatekz moja mama do teatru idzie :) a w srode chyba tez na zajecia dla dzieci pojdziemy chyba ze padac bedzie.
ide sniadanko robic bo umre z glodu.
p.s. moja pieciolatka ostatanio caly zczas bawi sie w rodzenie dzieci. lalki ciagle rodza i ta mala skubnana wgrala sobie na tel mojego emza gre i tam tez lalka barbi rodzi ona sie zajmuje ta dzidzia. no szal

To samo moja siostrzenica... od musiow, po pilki. I caly czas mowi, ze ma w brzuchu dzidzie :p

Hejka. Odeszla z pracy zmienniczka i musze od poniedziałku do piatku calymi dniami. Nie jest mi to na reke, bo mam caly dom do ogarniecie plus dziecko i gotowanie obiadow ;( pracuje do konca marca i ide na l4 , nie bede sie poswiecac

Wiecm co czujesz, mialam tak caly styczen. Teraz dalej jej nie ma, ale ja sie wyrabiam na tyle, ze nie musze calymi dniami siedziec, bo nie dalabym rady w jednej pozycji tyle czasu.

Mialam dzisiaj straszna noc. Przez to, ze pelnia, bo zawsze tak reaguje, do tego jakies schizy z racji, ze zostalam sama. Strasznie wialo dodatkowo. Zwidy mialam, nie wiedzialam czy sny, to sny, czy naprawde. KOSZMAR!
Dodam, ze rogal ratowal mi sytuacje. Chlodzil mnie i w ogole pilnowal, zeby mi sie dobrze spalo hihi
Juz sie przydaje, ale mam nadzieje,ze noc sie nie powtorzy. #Nawet jezeli R. musialby wstac o 4 do pracy, zeby dojechac, dzis musi zostac ze mna...
 
Ja mam rogala takiego dużego SuperMami i bardzo polecam. Wczoraj wyciągnęłam właśnie i lepiej się spało. Do karmienia się nie sprawdził u mnie, wolałam małą twardą poduszkę.

Czy któraś z mam maluszków jeszcze karmi piersią?
 
Moj szef wie, ze jestem w ciazy. Ale w prywatnej firmie kto na Ciebie patrzy, wazne zeby jemu bylo dobrze, bo w weekendy bedzie jego corka, a od pon do piatku ja, wiec tnie koszta. Tylko jestem ciekawa jaka dostane wyplate. Bo powinnam 500 zl dostac wiecej, watpie, ze tak mi da . JAdojezdzam 30km w jedna strone, wiec na same bilety prawie 300zl. Sprobuje kupic miesieczny.
 
Ja tego rogala mam takiego krotkiego i z czasem pewnie bede musiala kupic inny. Kolejne usg mam dopiero 16marca a juz mysle o tym co z dzidzia czy wszystko ok. Jakbym chociaz te ruchy czuła to bylabym spokojniejsza.. czekam bo zaraz ma szwagierka przyjsc ktora jest juz w 23tc i ma usg 4d ale jej zazdroszcze! Pozdrawiam :)
 
reklama
Moniczka - ja u siebie zauważyłam ze te włoski na brzuchu jakieś takie dłuższe są...najważniejsze że nie są ciemne :p jak mi zaczną przeszkadzać to najwyżej potraktuję je woskiem :D
 
Do góry