reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tez tak bolą plecy, niewygodnie.. do tego głowa od wczoraj boli chyba od tej cienkiej pogody, moglaby juz przyjac wiosna. Posiedzaiło by sie na działeczce:)
 
reklama
Mnie tez bola plecyki w dodatku w nocy córka przychodziła 3 razy że jej się koszmary snią a rano wstała chora :-( wiec dziś mamy dzien leniucha spedzony na tapczanie :-) milej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Straszna cisza :) Mamy weekend imprezowo rodzinny. Wczoraj sklep z wózkami i parapetówka znajomych, a dziś rodzinny obiad. To sporo wydarzeń w moim ciążowym życiu. Muszę się pochwalić, że byłam dzielna. Zakładałam wyjście po dwóch godzinach, a wytrwałam do końca :) Gorzej jest dziś :/ Dodam tylko, że położyłam się o 02:20, a o 03:19 jak co noc było pierwsze wstawanie. Nie wiem co to za fiksacja, ale jest niezależna od tego o której się położę spać zawsze przebudzam się o tej konkretnej godzinie :/ Na szczęście dziś spotkam się z teściową, moim guru od sytuacji dziwnych i z pewnością mi to jakoś wytłumaczy :)
 
Okasia może dzidzia będzie się budziła na mleko o tej godzinie i już za wczasu się przyzwyczajasz. Hehe

Ja dzis mam w planach do kuzynki na kawke jechac. Trochę poplotkujemy. Dobrze ze mam w holandii chociaż kogoś z rodziny. Koleżanki są oczywiście też ważne ale jakoś z kuzynka to inaczej.

Miłej niedzieli dziewczyny
 
Moja dzidzia (mąż) budziala sie tez w nocy przy okazji mnie budzac. Nie goi mu sie dziąsło po wyrywaniu i meczy sie i mnie przy okazji od wtorku juz i jeszcze to potrwa. Wiec nie dosc ze sama sie budze to jeszcze jak on sie kreci. Wczoraj byla wycieczka do rodziny a dzis leniwy dzionek.
 
Hello. Ja wchodzę według usg w 18 tc ;-)

Dziewczyny ma ból pleców zróbcie sobie ćwiczenia ale systematycznie codziennie bo potem będzie jeszcze gorzej więc na prawdę warto :-)

Dzisiaj rosół i placek po wegiersku z buraczkami mniam!
 
Hej dziewczyny. Ja dzis juz mam czas dla siebie. Ugotowalam obiadek a terazz corcia odpoczywamy :-) nigdzie sie z domu nie wybieram :-)
 
reklama
ja wlasnie wrocilam z pracy- byma uporzadkowac swoje szafki :)
potem male zakupy i etraz dzien lenia- wczoraj sie narobilam i starczy :)
 
Do góry