reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Właśnie dziewczyny coraz mniej ludzi z powołania tylko korzyści się liczą i kasa w tych czasach a ciężko na prawdę trafić na kogoś porządnego w swoim fachu.....takiego ludzkiego...
 
ja kiedyś byłam u takiego szałaputa z iranu, latał jak oszalały, ja na fotelu rozkraczona (miał wykonać cytologię) a on się zorientował, że nie oznaczył poprzedniej cytologii i szukał chętnej wśród pacjentek na korytarzu. Konsternacja i komedia, ale przestałam się śmiać jak odebrałam wynik cytologii: "nie stwierdzono komórek szyjki macicy". Do tej pory zastanawiam się skąd i co mi pobrał... chyba sobie z gardła.
 
Dziewczyny może któraś z was odnawiala sobie meble bo od tego siedzenia w domu wymyslilam sobie ze chce pomalować szafę w dziecięcym pokoju gdyż nie pasowała by mi do wystroju pokoju a jest praktycznie nowa więc szkoda żeby znowu wydawać kasę jeszcze na nowe mebelki :) chodzi mi o farbę do mebli może któraś ma godna polecenia ??? Będę wdzięczna jak coś to priv ;)
 
Heromina - współczuję... :baffled: co za ludzie.. nie potrafią uszanoać czyjejś decyzji....I to nie byle jakiej decyzji

Asiunia- co za lekarz :angry: ewidentnie chciał cie naciągnąć na wydawanie kasy w tej klinice. co za paranoja. zmieniaj go czym prędzej..
okasia - to ty się też na niezłego natknęłaś :wink:

Matusiak - ja nie robiła nic takiego, ale moja bratowa oklejała sobie szafki kuchenne tapetą, bo jej się okleina znudziła. I ta tapeta nawet fajnie wygląda, tzn nie wygląda jak tapeta, to jakaś taka grubsza jest I zmywalna,dobrze im to wyszło.

ja dziś nie mam kompletnie weny...
wszystko mi się w pracy ślimaczy niemiłosiernie...
już nawet se siadłam w małej salce konferencyjnej, żeby nikt nie patrzył jak udaję, że próbuję coś zrobić.... z pół dnia miałąm zaplanowane na spotkaniach, ale już bym najchętniej się zwinęła. może jeszcze do 15:30 wytrwam
 
Hej Mini Ciezarowki :-) podczytuje Was od rana, ale dopiero teraz usiadłam i pisze. Dzisiaj czuje się w końcu bardzo dobrze. Posprzatalam, podłogi umylam i nawet tarte z owocami zrobiłam :-)
A co do postów to zgadzam się z Wami w stu procentach. Nie wolno dawać się teściowej ani wstrętnym naciagaczom lekarzom! :-)

Miłego popołudnia Dziewczyny :-)
 
reklama
Okasia mam tak samo, lekarz powinien być neutralny, w dobie internetu, możemy sobie wyszukać opinie o każdej placówce. Lekarz do którego poszłam na prenatalne jest bardzo polecany i ma miano najlepszego genetyka w naszym województwie.
Basia chodzę do lekarza na NFZ, ale koleżanka chodzi do niego prywatnie każda wizyta z USG 170 zł i też robi co druga wizytę. U nas w mieście jest mało ginekologów i niestety ceny z kosmosu, Jak czytam że wy za wizytę płacicie 100 zł to z chęcią sama znalazłabym takiego i chodziła prywatnie.
Dobrze że już czuje ruchy i mam detektor na kryzysowe sytuacje bo bym chyba jajo zniosła do następnej wizyty. Pocieszam się jedynie myślą że będzie to 20 tydzień i pewnie na 100 % poznam płeć, o ile dzidziuś zapozuje :p
 
Do góry