reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ale to ze względu na złe samopoczucie. Do tego szykuje mi się przeprowadzka i w domu wszyscy chorzy od 2 tygodni. (mnie na szczęście na razie ominęło)
byłam dziś na wizycie, dzidziuś ładnie urósł, data porodu wróciła na 31.08 ;) ale za to tsh mam poniżej normy :( i na dodatek cukier mam wysoki bo górna granica to 106 a ja miałam 103,7...czyżby cukrzyca ciążowa? :( na tarczyce to wiem że dostanę pewnie hormony, mam wizytę u endokrynologa 20.02 ale co z tym cukrem :( w piątek robię krzywą cukrową...któraś z was miała w ciąży niedoczynność tarczycy i cukrzycę ciążową i urodziła zdrowego dzidziusia? Jestem przerażona :(
 
Właśnie obejrzałam małe kobietki i znowu się poplakalam. Uwielbiam ten film i w ogóle wszystkie romantyki z minionych epok ;)
 
Mika ja mam niedoczynność (u ciebie chyba nadczynność jeśli poniżej normy a ile napisz ) ważne żeby szybko zareagować dzidziuś będzie zdrowy :) czasem jest tak ze tarczyca "szaleje" w ciąży i niekoniecznie miałaś problemy przed . Jak lekarz przepisze odpowiednie hormony to absolutnie wyprowadzi cie na tą dobrą stronę :) nic sie nie martw tylko spokojnie idź do lekarza
 
Mika a jakie masz tsh wynik?
Jesteś w granicy normy z cukrem więc spokojnie...

A ja miałam iść 17 na wizytę jednak po dzisiejszych wynikach trafiłam do gina.
Glukoza, morfologia,tsh ok ale mocz.. Duże leukocyty norma 1-5 a i mnie 18-25 więc pojechałam.
Sprawdził ginekologicznie i mam grzybka... Powiedział że jutro na posiew moczu mam przed wysikaniem umyć się i włożyć tampona... Aby był czysty mocz bo możliwe że przy sikancu poszło śluzu i przez to.

Dostałam antybiotyk natamycyna dopochwowo któraś miała może?

Oglądałam dzidzie ruchliwa i włączył mi na chwilę 3d zrobił z 7 zdjęć bardzo widocznych jak trzyma kciuka w buzi hehe
Powiedział że ciąża bardzo ładna więc czuję się spokojnie.
Jednak te moje uplawy ostatnio mnie dobrze niepokoily że więcej i takie bardzo wodniste miałam...

Dziewczyny w którym tygodniu polowkowe się robi?

Aha mam pytanie zapomniałam zapytać gina... Mam lekka opryszczke w nosie.. Nigdy na ustach mi Noe wychodziła tylko pod nosem zawsze lub w środku i teraz znowu. Czuję że już zasycha ale chyba nie groźne dla kogoś kto już miał
 
reklama
A jeśli chodzi o cukrzyce to wynik masz jeszcze w normie trzeba pewnie kontrolować i robic dietę lekarz cie poinstruuje. Z reguły w 2 połowie ciąży jest diagnozowana i mija po porodzie. Moja koleżanka miała bardzo zaawansowaną a dziecko ma zdrowe jak rydz :) nos do góry

Hellevoet nie widziałam a wlasnie szukam filmu na samotny wieczor ;)
 
Do góry