reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Asiunia-ja nie mam tv :p
Co do zgagi ja mialam cala pierwsza ciaze a mały ueidzil sie łysy.
Maleństwo wczoraj sobie skoki jakieś urządziło pierwszy raz kopalo przez około godzine...co chwilę...wcześniej tylko jedej ,dwa kopniaki i tyle:)
 
reklama
happy te kopniecia są na tyle wyczuwalne, że mąż je czuje? Jestem ciekawa jakie to jest uczucie i czy poznam, że to właśnie to. Odczuwasz dyskomfort, kiedy mały kopie?
 
Happy fajnie ze czujesz juz takie wyrazne kopniaczki. Ja juz sie doczekac nie moge :)

Co do madrosci to zgage mialam we wszystkich ciazach i dzieci mialy wlosy jedne mniej drugie wiecej a teraz nue mam zgagi jeszcze.
Jesli chodzi o urode to u mnie przesad sprawdzil sie w kazdej ciazy z synami wygladam kwitnaco, piekna cera, wlosy, blask w oczach a z corkami istny Monster pryszcze , ziemista cera i nijakie wlosy i wlasnie teraz tak wygladam wiec zobaczymy ;)
 
Witajcie :) co do ruchów to tez czasem czuje tak jakby jakaś rybka mnie smyrala po brzuszku od środka :) śmieszne uczucie, ale fajne
 
Okasia poznasz kopniaki napewno. Nie da sie tego pomylic. Uczucie jest fajne i chyba wtedy najbardziej dociera ze ono tam jest i ja sie wtedy czuje tak 100% w ciazy. Bo teraz to zdarza mi sie zapomniec jeszcze ;)
 
koficzka - no to super :-) :)będzie drugi chłopak.

Heromina - ja sobie kupiłam super urządzenie: termomix I to też poza innymi funkcjami działa m.in. jak sokowirówka, można zrobić sobie świeże soki z dosłownie wszystkiego :-) :):yes:
robię też dla dzeici kubusia z marchewki, jabłka, czasem buraczka dodaję, taki gotowany soczek, bardzo zdrowy, nie to co te barwione z butelek.

basia777 - ale to chyba nie we wzystkich h&m, bo część tych większych ma działy ciążowe.

ja idę na usg we wtorek za tydzień I już się nie mogę doczekać.
nie ukrywam, że nieco się denerwuję... bo usg miałam tylko w 7 tc.... mam andzieję, ze wszystko u maluszka ok.

Termomix cudo! Siostra ma i zdecydowanie nic więcej w kuchni na upartego nie trzeba :p znajoma kupila nowy i stary sprzedaje. Biorę oczywiście, akurat będzie jaj wprowadze się do nowego pustego mieszkania :p

2 tygodnie bez stresów, tydzień do wizyty i ja wariuje, czy wszystko ok :p bo wczoraj nie czułam smyrania i od razu. Ale caly dzień stresujący, dzis jakby cos tam w brzuchu bylo :p

Mdlosci poranne dalej lekkie niestety. A juz bylo tak dobrze. Jak mam przeżywać to jeszcze raz, co na poczatku, to nie wiem... mnie tak długo nie meczyly, ale, nie wiem jak wy dalyscie sobie rade.

Mówiłam w pracy o ciąży. Wszyscy wniebowzięci :p aż takiej reakcji się nie spodziewałam.
 
To ja chyba też będę mieć dziewuche. Wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. Włosy paznokcie cera wszystko do wymiany hehe. Z synem rzeczywiście wyglądałam kwitnąco wszyscy mówili że mi ciąża służy a teraz....
 
Hej

To jest takie cudne jak widzisz dziecko które sie dobrze i szybko rozwija. Ja byłam przerażona jak moja Ania w wieku 2 lat zaczęła dopiero mowić a teraz jej sie buzia nie zamyka :) każde ma swoje tempo.

Hellovoet Holandia jest piękna byłam tez kilka razy

Dziewczyny dziełem macie maluszki ze sie uczą 2 języków bedą miały łatwiej w życiu kiedyś :)

Ja tez mam 6 cio latke w 1 klasie. Czyta pisze bez szału ale sobie dobrze radzi a zaczela w szkole wcześniej jej nie uczyłam i znała tylko pojedyncze literki ale jestem mega zadowolona bo sie szybko zaaklimatyzowala i lubi szkole bardzo. Wiem ze jest taka możliwość zeby nawet cała klasa została w 1 klasie na 2 rok ale nie poro wysyłałam malucha rok wcześniej zeby teraz ten rok tracić i robic jej zMieszanie niepotrzebne

Ja leżę jeszcze w łożku maż mi zaprowadził córę finałowy na 8 i nie wykazałam nawet z piżamy :)
Dzis nie mam wyjątkowo nic do załatwienia jutro wizyta wiec muszę badania odebrać przed a dzis mogę bezkarnie leżeć do 14 :):):)

Dziewczyny od czego leci krew z nosa ? Ciśnienie ?

A co do pryszczy to nigdy nie miałam w 1 ciąży tez nie a teraz jakaś masakra .... Co z tym robic ?
 
Majku ta lecąca krew z nosa ma związek ze zwiększeniem ilości krwi w Naszych krwioobiegach. Po prostu jest jej dużo więcej, naczynia są bardziej ukrwione i nawet lekkie otarcie powoduje krwawienie. U mnie z kolei pojawia się mnóstwo siniaków, mam w nich całe nogi tylko do czegoś dotknę i siniak.
Z córka miałam zgagę w 3 trymestrze i urodziła się włochata :)
Ja tez jestem cała wysypana na buzi, z córką nie miałam aż takiego problemu a teraz wyglądam gorzej niż w okresie dojrzewania :p Poza tym włosy ładniejsze, paznokcie też. Pierwsze wiadomości to chłopak a jak będzie??? Wierząc w przesądy powinna być baba :) Pod względem zachcianek z kolei chłopiec, słodycze leżą i nie kuszą za to jakieś gołąbki, kotlety czy pikle mmmm niebo w gębie :)
 
reklama
Happy u mnie też w ostatnim czasie maluch tak harcuje że szok. Jak tylko usiądę albo położę się zaczyna się maraton. Wtedy przykładam rękę (czuję jeszcze wyraźniej)i delektuję się tym przepięknym uczuciem :) Mąż równiez bez problemu może delektować się kopniakami :)
 
Do góry