reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

pewnie tak, to nie jest niepokojące, tylko właśnie uciążliwe. Mam w ostatnim czasie problemy gastryczne, dlatego stawiam na tę przyczynę. Czasem mam wrażenie, że synek chwycił moje jelito i patrzy jak mu się wypełnia balonik. :) A mama cierpi
 
reklama
O kasia dawaj te golabki Ja je pochlone :D

Mnie tez brzuch boli zwlaszcza po 8h siedzenia :/
A o kregoslupie nie wspominam .
 
Okasia normalnie gołąbkowy szał ja uwielbiam tez gołąbki !!

Mi przyszły wyniki prenatalnych z krwi i są dobre. Cieszę sie bo miałam mega stres .

Podczytuje wieczorkiem teraz lecę po dzieciaka do szkoły :)

Hellevoet a synek chodzi na świetlice ? W której jest klasie ?
U mnie kiedyś moj tata zapomniał o córce jak chodziła jeszcze do przedszkola ja byłam na wyjezdzie służbowym a męża nie byli wogole w Polsce .... Makabra bo była przerażona i czekała z panią na schodach 40 min ...
 
Jakie pieluszki jednorazowe kupujecie dla dzieci? Dobrze będzie wiedzieć na przyszłość, ale teraz mamy zadanie żeby kupić pieluchy w zamian za ubranka i akcesoria jakie dostaniemy od znajomych.
 
Jakie pieluszki jednorazowe kupujecie dla dzieci? Dobrze będzie wiedzieć na przyszłość, ale teraz mamy zadanie żeby kupić pieluchy w zamian za ubranka i akcesoria jakie dostaniemy od znajomych.
ja kupowalam dada z biedronki i bylam bardzo zadowolona. najlepiej spytaj ich jakich uzywaja i bedzie po problemie
 
Zle się czujecie, mnie ostatnio powrocily lekkie poranne mdłości, ale do opanowania.

Ja dzis do pracy na 13, a od 6 dzwonią pracownicy z problemami... od 6!! Jak spotkam, to zrobię krzywdę!

Moja waga się caly czas waha. Raz pól kg więcej, raz mniej. Dzis np. 52,5, a zaczynałam od 51,5. Podkreślam, ze apetyt mam duży i nie wymiotowalam ani razu :p
Rano moj brzuch prawie plaski, a wieczorem za to ogromny hihi

W ogóle czuje tego bobasa, czuje jakies ciało obce w moim brzuchu :p to takie śmieszne
Ja też mam teraz odruchy wymiotne jak lodówkę otwieram no ale da się przeżyć :(

Dzisiaj mężowi pizze na obiad upieklam, pycha ale pierwszy raz mnie zgaga wzięła chyba po sosie czosnkowym :|
U nas tak deszczowo dzisiaj i ponuro....buu....
 
Majku 2 moj synek ma 4 lata a ze mieszkam w holandii to tutaj już wiek szkolny. Dzieci maja pauze od 12-13 na lunch. Na szczescie nie plakal czekajac na mnie poszedl się bawić
 
reklama
Ja tylko pampersy. Na inne miala uczulenie :-) Tez mnie pobolewa brzuch, a pozniej wyrzuty sumienia, ze za duzo pracuje i nie mam odpoczynku :-)
 
Do góry