reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja biore kwas i bede go brac do konca ciazy, zadnych wit nie bralam nigdy i nie bede brac, jedynie wit D.

Bloga poczytam jutro, bo dzis juz padam na pyszczek :)
 
reklama
Majku ja piję i naprawdę bardzo smaczny-od zawsze mi takie smaki podchodzą i to mega bomba witaminowa

Koficzka a myślisz ze może powodować zgagę ? Cholera tak mi smakuje i nawet moja córka zaczęła ze mną pic ale meczy mnie to pieczenie i nie wiem czy możliwe ze po barszczu bo wszędzie piszą ze jest właśnie dobry na zgagę :)
 
A mnie zaczął brzuch boleć... Pierwszy raz tak dość mocno...bóle @ od Krzyża. wzięłam nospe i zobaczę...

Nie pamiętam jak z synem miałam i czy to tylko rozciąganie czy coś więcej
 
A propos art. jak słyszę "ciąża to nie choroba" to mnie szlag trafia. W żadnej nawet najcięższej chorobie, którą przechodziłam, nie czułam się aż tak źle, nie wymiotowałam po kilka do kilkunastu razy na dobę przez okres 3 miesięcy, nie byłam tak osłabiona i nie mdlałam.

Takie bzdury wypisywane przez kobiety wyrządzają tylko szkody, potem dziewczyny, które mają wskazania lekarskie do pójścia na zwolnienie męczą się za wszelką cenę, a nawet ryzykują żeby tylko nikt nie pomyślał, że ni chce im się pracować.

I o dziwo właśnie mężczyźni mają z tym najmniejszy problem. W mojej pracy zawsze najwięcej do powiedzenia, w kwestii zwolnień lekarskich w ciąży, zwolnień ze względu na chorobę dziecka, 7 godzin pracy z uwagi na karmienie czy dni na opiekę nad dzieckiem, mają kobiety. A już zdecydowanie najbardziej te po 50-tce :/ Całe szczęście, że moim kierownikiem jest fantastyczna kobieta (zdecydowanie po 50-tce), która wiedząc o moich problemach zdrowotnych przeprowadziła za mną wiele rozmów żebym jednak dała sobie spokój z pracą. Do tej pory do mnie dzwoni, pyta jak się czuję i zapewnia, że będę miała gdzie wrócić. Wszystkim życzę tyle zrozumienia i życzliwości.
 
Sorki ze tylko o sobie.
Moj leb zaraz eksploduje.
Boli mnie caly dzien.
Leze od 20 w wyrze i nie mogę zasnąć.
Koszmar :(

Ja mam taki przeraźliwy ból głowy od czwartku[emoji19]. Nie mogę się schylać, ani szybko chodzić bo aż mi się ciemno robi przed oczami. Nawet sen nie pomaga. W pt, sob, niedz. maz był w domu wiec zajął się Córeczka. Dzisiaj rano było lepiej, a pozniej wróciło ze zdwojona siła. Z płaczem zadzwoniłam po Mamę aby przyjechała zając sie Mała. Wzięłam paracetamol i poszłam spać z zimnym okładem. Trochę odpuściło.
No to ja tez się wyżaliłam [emoji6]
 
Okasia właśnie mężczyźni przejawiają czasem więcej empatii niż kobiety, chyba że sama przeżyła to samo i wie, że to był koszmar. Tak obserwuję grupę na której jestem na FB i mam wrażenie że matka matce największym wrogiem! Dogryzają sobie nawzajem, obrażają, jeśli dziecko spadło skądś lub oparzyło się piszą że to wyłącznie wina matki bo nie pilnuje...Ehhh to jest straszne zamiast wsparcia ciągła krytyka!
Wieczorkiem tez miewam bóle głowy ale nie tak mocne jak wy, daję radę bez leków no i sen pomaga.
U mnie w witaminach są tylko najpotrzebniejsze składniki, dodatkowo biorę DHA bo to bardzo ważne dla rozwoju mózgu malucha.
Za tydzień w poniedziałek mam wybieram się na badania zlecone na ostatniej wizycie więc przy okazji znowu zbadam tsh. Jestem ciekawa wyniku. Waga stoi w miejscu już dobry miesiąc a nawet 1,5 a na początku byłam przerażona jak mi w 2 tygodnie 2 kg przybyło :)
 
Hej dziewczyny juz mi dzis lepiej ale co sie wczoraj nerwow najadlam masakra
Ja z witamin biore tylko kwas foliowy i wit D3 i nic wiecej staram sie jesc warzywa i owoce i przynajmniej 1 rraz w tygodniu ryby :-)
 
Ostatnio strasznie spadło ciśnienie, stąd te bóle głowy. Ja też ledwo żyję, co prawda głowa boli mnie rzadziej niż przed ciążą, ale za to zmiana pogody wpływa na moje zmęczenie i problemy ze snem :/

Ja dziś mam dzień aktywny, zaraz śniadanie, potem ćwiczenia na piłce, gotowanie pomidorowej i moich ukochanych gołąbków. Potem mam zamiar jeszcze zrobić przegląd leków i kosmetyków. Wyzwanie na dziś!
 
reklama
Dla pracodawcy zazwyczaj na rękę jest aby kobieta poszła w miarę szybko na zwolnienie. Mniejszy stres dla pracodawcy i dla przyszłej mamy. Najlepiej jak ma czas na zatrudnienie nowej osoby. Najgorsza sytuacja jest wtedy gdy kobiety zwodzą ze chcą długo pracować a później idą z dnia na dzień na l4.
 
Do góry