reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dzieki dziewczyny za przyjecie :) ja juz od dluzszego czasu probuje wsluchac sie w swoj organizm i moze czasami czuje takie delikatne bulgotanie ale to tylko tyle. Przy kolejnych ciazach chyba jest prosciej bo wiecie juz jakie to uczucie a ja dopiero sie ucze ;)
Ja tak samo bo to też moja pierwsza ciąża :)

Dziewczyny może któraś jest z okolic Bydgoszczy i zna dobrego lekarza bo siostra już powoli planuje ciążę i od niedawna w Bydgoszczy mieszkają i za bardzo nie wie a na forach różnie piszą. ..???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej poniedziałek :-) moje krzyże żyją własnym życiem i nie wiem ile jeszcze popracuje. Ja niestety na l4 sobie nie pójdę bo umowa zlecenie iii nie ma pracy nie ma pieniazkow. Jedynie co to po porodzie Eh...
 
Wracajac z pracy z kolezanka zaraz przed nami byl wypadek. Gdybysmy jechaly 20 sekund wczesniej to by w nas uderzyl ten samochod. Zdenerwowallam sie, bo widzialam to na wlasne oczy:( dobrze, ze kolezanka wyhamowala, bo bysmy wszyscy sie zderzyli. Dziewczyna trzymala sie za brzuch i strasznie jeczala, ze ja boli, a mezczyzna mial uszkodzone wnetrznosci. . . Zaraz pogotowie wezwalismy. Nawet odeszla mi ochota na kolacje. . .
 
Basieńka nie mogę sobie wyobrazić nawet co przeżyłyście, szczęście w nieszczęściu że to nie wy miałyście ten wypadek.
Tak się zastanawiam i może moja macica tak przylega do powłok brzusznych że już to wszystko czuje. Kiedyś czytałam że po cc ona jest jakby przyklejona w miejscu cięcia. Dodatkowo dziś poczułam takie jakby otarcie a potem jakby ktoś palcem delikatnie dotknął, wzięłam detektor i dziecko idealnie w tym miejscu.
Koleżanka w drugiej ciąży tez czuła ruchy pod koniec 13 tygodnia, wtedy wydawało mi się to śmieszne. bo jakaś strasznie szczupła to ja nie jestem ona tez nie. Mam 178 cm wzrostu i w pierwszej ciąży brzuch minimalny bo córka chowała się wewnątrz mnie.
 
Basienka opatrzność nad toba czuwa :-)

A ja mialam dzis kiepski dzien zostalam okradziona przez cyganke na 100 zł ;-( tak sie strasznie zdenerwowalam ze zadzwonilam do szefa zeby mnie zmienil bo nawet kasy nie potrafilam wydawac :-( przyjechal bardzo szybko a ja poszlam do domu. Teraz ide spac milej nocy
 
Wypadek okazal sie dosyc powazny. Helikopter zabral dziewczyne, prawdopodobnie pekniety kregoslup i popekane wnetrznosci. Tak mi zal tych 2 osob, bo nie sa niczemu winni. Jeszcze corcia chora w domu, a ja musze chodzic do pracy. Ale dosc tego narzekania, postaram sie pozniej zjesc kolacje :-)
 
Niunia Basieńka strasznie przykro ze miałyście takie wstrętne przeżycia dzisiaj

Asiunia ja w pierwszej ciąży czułam malucha tez w 14 t teraz póki co cisza sporadyczne takie cos ale to chyba jeszcze nie to.

Dziewczyny macie duszności ? Nie wiem o co chodzi normalnie tchu nie mogę złapać co jakiś czas jakby mnie mała trzymała za przeponę. Jeśli macie to da sie cos z tym zrobić ?

Happymama a byłaś u dentysty ? Może paracetamol trochę pomoże ale na bank musisz sie wybrać, miałaś jakieś problemy z zębami w poprzednich ciążach ? Mi tak okropnie krwawiły dziąsła ze cos mi tam dentystka dała teraz mam spokój .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Majku ja oddycham Jak lokomotywa ciezko mi sie strasznie oddycha.

Ten sam zab dokuczal mi w poprzedniej ciazy. Robilam go w ciazy a potem poprawialam jeszcze po porodzie i byl spokoj. A teraz znowu. Wzielam paracetamol bo juz nie dawalam rady. Jutro dzwonie do dentysty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rany najpierw dzis te rzygi w aucie teraz to a miało być tak przyjemnie w 2 trymestrze ;)
Normalnie leżę i jakby mi cos na klatce piersiowej siedziało
 
Do góry