reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja też mam różny raz biały raz żółty a nawet żółty zalatujacy na delikatna zieleń..

Zielony,to niedobrze, może warto sprawdzić czy nie ma jakiejś infekcji.

Ja po tym co przezylam, to juz najlepiej bym chciala 30 tydzien. Bo tak to tylko stres, zeby z dzidzia bylo wporzadku. Ja teraz sie przespalam godzinke. Zjadlam rosol u tesciowej i pomalu chce nabrac sil. Bo jestem taka oslabiona po tych kroplowkach i tej glodowce, ze ledwo zyje. :(. Jutro jade po wypis do szpitala i na prenatalne :-) wypyytam o to lozysko :-)

Ja w pierwszej ciąży też byłam na początku w szpitalu i też się modliłam, a potem lekki strach został już do końca. odpoczywaj teraz dużo. Łożysko może się jeszcze podnieść, ale uważam, że powinnaś dużo leżeć i odpoczywać, myślałaś o l4?

Moja też w ciąży jest miła, ale czasem jeszcze "niechcący" coś jej się powie głupiego. Faktyczni najchętniej to by mnie udusiła. Nie dość, że zabrałam jej syna, jestem za niska i nie mówię do niej "mamo" to jeszcze urodzę chłopca. I jak tu szanować taką synową?!

Moja teściowa ogólnie jest ok, ale czasem ma jazd. W pierwszej ciąży obraziła się na wieść, że będzie chłopak, a potem były nieprzyjemności, bo jej się imię nie podobało. Teraz jej nie powiemy nic. A jak zapyta, to jej powiem, że nie zamierzam znowu przez nią płakać.

No niestety dla mnie ciąża to bardzo ciężki okres. Jak słyszę, że któraś z koleżanek czuła się cudownie przez całą ciążę, nie miała żadnych dolegliwości i tryskała szczęściem i energią to zazdroszczę. Ja jestem jak żywy obraz nędzy i rozpaczy. Zostały ze mnie zgliszcza. Nie dość, że schudłam, jestem blada jak ściana to jeszcze zupełnie nie do życia. A jak pięknie wyglądam w ciuchach, wszystkie spodnie na mnie wiszą, góry też jak po starszej siostrze, a jak założę sukienkę czy spódnicę to wyglądam jak dziewczynka. Generalnie jak ktoś nie wie o ciąży to myśli, że jestem bardzo chora.

U mnie tak samo :/ Mam ochotę, by mnie ktoś dobił.
 
reklama
Obserwuje właśnie, ale to nie była czysta zieleń tylko taka bardziej mocno żółta mieniaca się na zieleń lekko.. zobaczymy jak będzie

Gazy mnie męczą ahhh zwariuje...
 
Obserwuje właśnie, ale to nie była czysta zieleń tylko taka bardziej mocno żółta mieniaca się na zieleń lekko.. zobaczymy jak będzie

Gazy mnie męczą ahhh zwariuje...

Też mam wzdęcia a przy ciąży ciężka swoboda z wyproznieniem np u mnie bo jak się człowiek zepnie to aż się boję bo coś w brzuchu kuje czasami :( ehh
 
Jaspis, tak myslalam. Jezeli bedzie coraz gorzej i lekarz stwierdzi, ze l4 to wtedy pojde. Nie bede miala wyjscia. Chociaz jeszcze te 2 miesiace chciałbym popracowac :-) Ale dzidzius najwazniejszy :-)
 
Obserwuje właśnie, ale to nie była czysta zieleń tylko taka bardziej mocno żółta mieniaca się na zieleń lekko.. zobaczymy jak będzie

Gazy mnie męczą ahhh zwariuje...
oj mam to samo a wieczorem mega wzdecia

Jaspis, tak myslalam. Jezeli bedzie coraz gorzej i lekarz stwierdzi, ze l4 to wtedy pojde. Nie bede miala wyjscia. Chociaz jeszcze te 2 miesiace chciałbym popracowac :-) Ale dzidzius najwazniejszy :-)
pewnie dzidzia najwazniejsza. bierz l4 i odpoczywaj



a ja wlasnie na tesciowa zcekam - po poludniu ma byc na chwile. zadzwonila i spytala czy mzoe przyjsc to powiedzialam ze w domu ejstem i bede czekala. co zrobic.
puki co nastroj mama ok- zobaczymy jak dalej
 
Okasia, Moniczka jestescie naszymi forumowymi bidulkami, mialam jeden dzien jakiegos wirusa gdzie po jedzeniu czy piciu wymiotowalam i ledwo zylam, a jak sobie pomysle ze wy tak macie prawie caly czas to ciarki przechodza :(
Po tym dniu waga spadala mi o kg i o dziwo trzyma sie wiec jutro 14 tydzien i tylko 1 kg na plusie.
Jestem juz w polowie drogi na badania.
Happy tez czasem jestem zaskoczona jak wiele rozumie moje dziecko a dokladnie dzis w nocy o 00.30 skonczyla 2 lata. Wystarczy ze powiem ze boli mnie brzuch albo zle sie czuje kladzie sie obok i kezymy sobie albo przynosi zabawki do centrum dowodzenia ( łozko) i bawi sie :)
Jest juz tak fajnie ze obawiam sie czasu o narodzinach :) czlowiek jednak przyzwyczaja sie do dobrego.
Dzis w lidlu weszly ubranka dla dzieci. Byl fajny usztywniany stanik do karmienia ale jeszcze zacwczesnie na takie zakupy. Kupilam corce kolderke do lozka ale poscieli niestety juz nie było...
 
Moja mama własnie dziś po pracy jedzie do lidla po łupy :) Choć myślę, że po 16 nie będzie już nic z oferty.
 
Okasia i moniczka bardzo sie meczycie . Wspolczuje.

U mnie 14tc wedlug on. Mdlosci zanikaja. Czasami slabiutkie wieczorem.
 
Z serii "nie polecam w ciąży": wypadków powodujących modyfikację skóry, zwłaszcza twarzy. Nie tylko dlatego, że takie wypadki mogą być groźne dla dziecka czy dla matki, ale również dlatego, że na rynku nie ma dostępnych maści na blizny, które można stosować w ciąży. Dzięki temu wkroczę w macierzyństwo z piękną blizną na twarzy upamiętniającą dolegliwości ciążowe :/
 
reklama
okasia - no, moze być ciężko. jak są fajne okazje, to się o 7 ludzie w lidlach bija :wink:
okasia, moniczka - współczuję takiego samopoczucia.... :sad:

Asiunia- sto lat dla Majeczki.

Fimka - ja też moją teściową lubię :wink:
właśnie jesteśmy razem w górach.

powodzenia na wizytach brzuchatki :-D !

my od soboty w górach. pogoda na razie nie jest zła, od -2 do +2. śnieg też jest, tylko taki stary leży, ale stoki są naśnieżone sztucznie,, więc duzó ludzi jeździ.
my za chwilę też się zbieramy :wink: tzn ja nie będę raczje jeździła :-) :) lekarz kategorycznie zabronił :wink:
m z teściem będą uczyli dzieci
 
Do góry