reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja tez tak mam. A musze brac tabletki na tarczyce. Jedyne co mi smakuje to chleb z twarogiem i ogorkiem lub pomidorem. Mam nadzieje ze mdlosci nie dlugo przejda. Najgorsze ze jestem głodna jak wilk ale nic konkretnego nie moge w siebie wmusic. Mycie zebow tez koszmar. Musze je szybko wyszczotkowac ale chyba bede sobie pomagac plynem do plukania ust choc mieta tez najlepiej na mnie nie dziala
 
reklama
hallevoet u mnie płyn do płukania ust nie zdał egzaminu :/ Z pastami też miałam przeprawę, jestem teraz przy paście nr 4 i zastanawiam się jak długo będę w stanie znieść jej smak. Gumy do żucia odpadają. Całe szczęście, że przy tak częstych wymiotach jestem w stanie używać żelu do fluoryzacji. Bez tego moje zęby byłyby w opłakanym stanie :/
 
Patrząc od początku ciąży to wszystko powoli powinno przechodzić bo od jutra 13 tydzień się zaczyna, a tu coraz gorzej... Wcześniej coś jeszcze mogłam zjeść a teraz to kompletnie nic :( teraz jeszcze bardziej się boje ze z maleństwem coś może być nie tak...
 
Powodzenia na wizytach brzuchatki:)
Ja wizyta w środę i a usg dopiero w marcu wuec dlugo poczekam co do podbrzusza to tez mnie boli, dzis to wogole nie do zycia jestem cala a w dodatku sama z malym w domu.
U mnie mdlosci nie ma i juz wiekszisc rzeczy moge jeść, energi tez jakby wiecej, tylko dzis tragedia jest, dobrze ze dziecko moje madre i wyrozumiala jest
 
Beata - tak, mi zawsze z pełnym pęcherzem kazał przyjeżdżać na badania usg.
Ponoć lepiej wszystko ocenić.

Moją teściową uwielbiam.
Nie ma w tym ani krzty ironii.
Mamy świetny kontakt, naprawdę b. ją lubię.
Pewnie jestem wyjątkiem :p ;)
 
No niestety dla mnie ciąża to bardzo ciężki okres. Jak słyszę, że któraś z koleżanek czuła się cudownie przez całą ciążę, nie miała żadnych dolegliwości i tryskała szczęściem i energią to zazdroszczę. Ja jestem jak żywy obraz nędzy i rozpaczy. Zostały ze mnie zgliszcza. Nie dość, że schudłam, jestem blada jak ściana to jeszcze zupełnie nie do życia. A jak pięknie wyglądam w ciuchach, wszystkie spodnie na mnie wiszą, góry też jak po starszej siostrze, a jak założę sukienkę czy spódnicę to wyglądam jak dziewczynka. Generalnie jak ktoś nie wie o ciąży to myśli, że jestem bardzo chora.
 
No niestety dla mnie ciąża to bardzo ciężki okres. Jak słyszę, że któraś z koleżanek czuła się cudownie przez całą ciążę, nie miała żadnych dolegliwości i tryskała szczęściem i energią to zazdroszczę. Ja jestem jak żywy obraz nędzy i rozpaczy. Zostały ze mnie zgliszcza. Nie dość, że schudłam, jestem blada jak ściana to jeszcze zupełnie nie do życia. A jak pięknie wyglądam w ciuchach, wszystkie spodnie na mnie wiszą, góry też jak po starszej siostrze, a jak założę sukienkę czy spódnicę to wyglądam jak dziewczynka. Generalnie jak ktoś nie wie o ciąży to myśli, że jestem bardzo chora.
No czyli mamy to samo :(
 
Współczuje wam dziewczyny tych mdłości. Oby szybko minęły. Podobno jak są mdłości to znaczy, że hormonów jest dużo a to służy dzidziusiowi także to jakies pocieszenie. Ja z kolei sie martwię, bo nie mam żadnych objawów ciąży. I tak źle i tak niedobrze :-)

Powodzenia jutro na wizytach!!
 
reklama
U mnie poziom hormonów beta hcg już spadł, skończyłam pierwszy trymestr. Pewnie należę to grona tych szczęśliwców, które mają dolegliwości mimo spadku poziomu hormonu. W czepku urodzona :/
 
Do góry