reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja też biorę tylko kwas. Miałam tydzień temu przejść na witaminy, ale nie jestem w stanie łykać takich dużych tabletek bez odruchu wymiotnego
 
W kwestii USG, lekarz mi powiedział, że promieniowanie trochę podnosi temperaturę i nie jest korzystne, ale może zaszkodzić przy bardzo częstym poddawaniu się badaniom. Tom Cruise kupił aparat do usg dla swojej żony, żeby cały czas obserwować ciążę, został surowo skrytykowany i aparat musiał oddać do fundacji :p

Hmm 4 godziny dziennie w pozycji siedziącej? Ja przesiedziałam przy nauce cały dzień, z krótkimi przerwami na posiłki i spacer :(

Też biorę jedynie kwas foliowy + wczoraj lekarz zalecił mi picie witaminy C, bo mam podwyższony poziom leukocytów w moczu. Czy któraś z Was ma z tym problem? Jakiś czas przed ciążą miałam infekcję. Antybiotyki pomogły, ale na krótko. Wątpię, żeby sama witamina C coś zdziałała :(
 
Basienka-mozliwe znam przypadek potwierdzony na usg :) swędzenie moze swiadczyc o wychodzacych rozstepach
Co do ruchoe ja od niedawna czulam elasnie takie napiecir w danym mirjscu a dzis poczulam kopniaka,delikatnrgo jednak to napewno bylo to no ale ja chudzirlec dzidzis spory,brzuch duzy no i w piątek zaczyna 15tc
 
reklama
ja na jutro mam cały zestaw: morfologia, mocz, tsh, p/crh, hbs, WR, Toxoigm, toxo igg, hcv, hiv, różyczka, igb, igm, obciążenie na czczo, po 1h I po 2h.

O matko, a myslalam, ze moja ginka przesadzila :)

Czy jest mozliwe, zebym czula ruchy? Tzw bulgotanie mocne ? Jestem w 12 tygodniu. :-)

Pewnie, ja juz czuje co prawda nie jakos czesto i sa to baardzo delikatne, ale przez to, ze maluch siedzi bardzo wysoko i jest wiekszy niz powinien w dodatku ma bardzo dlugie nogi to lekarka powiedziala, ze moge juz go czuc szczegolnie jak sie np przekreca.

A swedzi Was moze brzuch, bo mnie od miesiaca tak bardzo, najgorsze jak jestem w pracy :-) Smaruje juz kremem przeciw rozstepom :-)

Mnie swedzialy boki starsznie, ale juz przestaly. Natomiast znowu mi brzuch wypchnelo do przodu i dzis sasiadka zapytala czy to to o czym mysli. Dopiero w domu zwrocilam uwage, ze faktycznie pilka juz wystaje.

Ja w pierwszej ciazy nie mialam tsh, w ogole jakos tak mniej tych badan bylo, usg to juz w ogole rzadko. Teraz mialam dwa w tym prenatalne. Nastepne zrobie po 15tc, bo moze juz sie plci doszukamy.
 
Do góry