reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dostalam jakiegos powera dzisiaj. Wysprzatalam cala gore na blysk. W sypialni ostro wietrze, poscieralam kurze, odsunelam lozka, poodkurzalam, pomylam podlogi i tak w kazdym pomieszczeniu. Jeszcze mi zostalo prasowanie i obiad :-) A jutro caly dol wysprzatac, bo weekend w pracy. Ale dzisiaj swietnie sie czuje, wiec postanowalam to wykorzystac :-) Lece na zakupy, bo jeszcze ciasto upioke :-)

Basienka zapraszam do mnie ja w ogole nie mam sił a dom prosi sie o sprzatanie masakra jakas dzisiaj to czuje sie jak wielgachna kupka nieszczescia schowala bym sie pod kolderke a tu w pracu do 15 i jeszcze 45 munut drogi do domku
 
Cześć nie mam siły pisać z Wami cały czas ale czytam Was jak tylko mogę.
Co do usg mi eis też odbiło o uszy że coś szkodliwe jest ale ja miałam w 1 ciąży usg co miesiąc i czasem 2 razy w miesiącu jak prenatalne wychodziły. No i pod koniec ciąży co 2 tygodnie. Nic małej nie jest.

Co do kontroli ZUS to chyba nie ma za bardzo się czym martwić oni przeważnie sprawdzają tak jak koleżanka napisała osoby które zaraz przed ciążą się zatrudniły lub w czasie ciąży. Jednak z poprzednich doświadczeń pamiętam że koleżanki z forum miały kontrolę i po prostu trzeba w razie nie obecności dać wyjaśnienia że było się albo u rodziców bo się źle czułaś albo w sklepie bo zakupy i nie miały problemów.

Co do chorych dzieci przyprowadzanych do przedszkola to takich rodziców jest niestety mnóstwo. U mojej Majeczki mama jednego dziecka powiedziała że przyprowadziła bo dziecko chciało a dziecko miało jelitówkę i co za tym idzie pozostałe dzieci też miały. Nieodpowiedzialność i moim zdaniem szkoda dziecka.

Basieńka zazdroszczę Ci tej energii mam nadzieje że będziesz się tak cały czas czuć :)
 
Dziewczyny temat troche wstydliwy, ale nie wiem co robic... ciaza zagrozona a ja mam w nocy senne orgazmy... Wiem ze sam seks czyli z mezczyzna jest zly a tym stanie, ale czy orgazm moze zaszkodzic?? Ja tego nie kontroluje. A tez juz odkad sie dowiedzialam ze jestem w cazy nie uprawiamy seksu, to niestety moj organizm chyba sie domaga...
 
Mimii powiem Ci że wiem o czym piszesz. Bo mi osobiście się nie chce jestem zmęczona jest mi niedobrze ale złapałam się że jak śpię miałam senne orgazmy. Kiedyś mi ginekolog powiedział że to nie zagraża życiu dziecka wręcz przeciwnie ale nie wiem jak jest z ciążą zagrożoną.
 
reklama
Ja pytałam o orgazm, ale lekarz mówił że są wtedy skurcze macicy, ale nie groźne dla dziecka wręcz przeciwnie wydziela się hormon szczęścia który działa dobrze na dziecko :-) niestwty nie wypowiem się jak w ciąży zagrozonej to wygląda.

Ja też dzisiaj sprzątam.... Na razie przebralam pościel i musiałam odpocząć ;-)
 
Do góry