reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aza. Paper gratuluje pierwszych zabkow[emoji3][emoji3][emoji3] szybko te nasze dzieci zaczely zabkowac. U mojego niby cos tam przeswituje ale jeszcze nie wyszedl. Zreszta mlody od kilku dni nie daje sobie zobaczyc do buzi. Oby wyszly te zeby jak najszybciej bo juz po scianach chodze a synus umeczony

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
To moze ja tez lyzka sprobuje[emoji3] wczesniej moglam mu do buzi zagladac i bylo ok. Teraz jak tylko chce spojrzec to jest ryk okropny. Musi go bardzo bolec

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Mojej tez cos musi sie wykluwac bo ostatnio nieznośna. Dziś mi taką maniene w sklepie odwaliła ryk niesamowity nie mogłam jej do wózka położyć chciała żebym uspila ją w sklepie na rękach. Musiałam jej włączyć piosenki na youtubie i włożyć telefon no wózka[emoji23]

wniddf9hpcb059dp.png
 
Mój dalej szczerbaty:)

Jutro jadę do Warszawy uwaga z teściowa na pokładzie. Także będzie się działo
Paper w razie czego wpadam na kinderbal do Ciebie.

Znaleźliśmy mieszkanie. Uff

atdctrd8ammce1aq.png
 
oho szykuje sie podroz zycia [emoji23]

u mnie wszyscy gile po pas wiec nie polecam chyba ze cos jak przeziebieniowe ospa party chcesz zrobic [emoji41]

i gdzie w koncu mieszkanie?
 
reklama
Do góry