reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Łapie za serce. Cała prawda. Wstajesz rano niewyspana przeklinasz swoje życie,podchodzisz do łóżeczka. A tam twoje dziecko banan od ucha do ucha i jesteś rozbrojona!

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
U nas tez uśmiech rano jest najsłodszy. Lubie te leniwe poranki kiedy lezymy w łóżku i całuje go i laskocze, przytulam a on śmieje się tak głośno :-). Tylko mi tak nieraz smutno ze to juz się nie powtórzy. Juz nie będę miała trzeciego dziecka. Staram się zapamiętywać te chwile ale wiem juz po starszym pamięć jest ulotna bardzo i wielu rzeczy nie pamiętam niestety. A nie zawsze uda się zrobić filmik. Tym bardziej ze moi chłopacy są anty nastawieni na aparat. Filip jak tylko zauważy aparat lub tel to poważny jest od razu i obserwuje. A starszy nie chce zdjęć.
 
Kulka świetny tekst;)
Agnes to prawda, pamięć jest ulotna a dzieciaki szybko rosną;( czasem się ma dość ale jak tak patrzysz na spiacego Malucha, albo jak się tak slodko uśmiecha to marzysz żeby zatrzymać czas;) Ja nieraz się łapie jak widzę matki z noworodkami albo jak oglądam zdjęcia ze już tęsknię za tym jak Kubuś byl taki malusi, tego że był ciągle placz się tak nie pamięta;) zresztą placz wciaz jest i będzie jeszcze dlugo;) a jak jeszcze pomyślę że to już 5mcy minęło i niedługo trzeba będzie do pracy wracać to mysle ze najlepiej byłoby kolejne dziecko mieć żeby zostać w domu hehehe;)

Middayjoy u nas wciąż co któreś karmienie są szopki i krzyki, często szczególnie jak jest śpiący to co chwile zmieniam cycka ze smoczkiem i tak z 15min się "bawimy" dopóki nic mu nie odpowiada nawet chwilę i wtedy go usypiam.

A dziś jak go polozylam na brzuch to komedia jakas;) próbował się przemiescic po zabawkę, podnosił tylek- stajac na stopach, ale główkę kładł w tym momencie a tylek mu zarzucalo, w ciągu 5min przekrecil się w miejscu prawie 180 stopni
 
Szkoda że właśnie nie można tego lepiej zapamiętać. Też patrzę się na filmiki starszej córki i tak niewiele z tego pamiętam. Tez mi żal, że niedługo zapomnę to jak teraz ta druga jest mała, te jej uśmiechy jak widzi że się do niej idzie. Małe rączki i stópki. Teraz znowu patrzę na starszą córkę i nie wierzę, że jest już taka duża. Myślę sobie że, przecież jeszcze rok temu była mała. Kiedy ona tak urosła. Tak to szybko leci.
 
Dokładnie dziewczyny, akurat oglądałam wczoraj filmiki Tosi ze szpitala i jak uczyła się dźwigać główkę i łzy stanęły mi w oczach. Ostatnio ona leży a ja kładę głowę na jej brzuszek i mnie tak głaszcze i się uśmiecha fajnie ze na razie nie ciągnie za włosy tylko tak lekko dotyka paluszkami. A rano jest kochana, tylko ona akurat nie lubi być z nami w łóżku, tylko bryka w łóżeczku i patrzymy na siebie i się smiejemy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde a moja to ciągnie mnie za włosy że hej. Nie mogę jej nieraz odczepić.:D Mówię jej że mi wyrwie już wszystkie jak tak będzie robiła ;) .
 
Kurde, aż łezka w oku się zakręciła po przeczytaniu Waszych wpisów. Ja wczoraj mówiłam do Natalki, że gdy się śmieje to nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Byle się śmiała jak najwięcej.
 
reklama
Oj mnie też ciągnie za wlosy cały czas, a czasem jak je spokojnie to tak rączka fajnie mnie glaszcze po twarzy albo piersi;)

A ogolnie ja składam te marudzenia na zeby albo skok a sprawdziłam ostatnio w ksiazeczce starszego że On w 9mcu jeszcze żadnego zęba nie miał!;( mam nadzieję że u Kuby to tak długo nie będzie trwało skoro marudzi i gryzie wszystko już od długiego czasu
 
Do góry