reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

mi sie snilo dzisiaj, ze macalam dziasla i byly 2 gorki ale rano macam i nie ma [emoji23] ja z dlugiej i wnikliwej obserwacji mam wniosek, ze moja marudzi jak jest zmeczona i jedyna rada jest ukochac i utulic do snu, zawsze dziala a ruch zebow w dziasle czy skok czy zle samopoczucie czy cokolwiek to tylko przeszkoda w spaniu jak odpowiednio ululam to zasnie i jest ok tylko juz sil mi czasem braknie
 
reklama
Dziewczyny te włosy to jakaś masakra. Normalnie mam wrażenie ze żyje w jakiejś włosiastej krainie, gdzie włosy wyrastają z każdego kąta. To się robi mało śmieszne. Latam i zbieram je po całym pokoju, ale mam wrażenie że opanowały juz wszystko i zaczęły kwitnąć samoistnie. Najgorsze jest to, że zaczęły szturmować rzeczy Mikołaja i co chwilę znajduje je w jego rączce. Nie wiem, może zacznę chodzić w jakiejś chuście. Może te babcie w dawnych czasach nie nosiły chust bo zimno, tylko żeby przeciwstawić się włosiastemu armagedonowi.

Mam nadzieję, że Biotebal pomoże, bo jak na razie przegrywam wszystkie bitwy [emoji47]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie już mniej wypadają ale nadal. Z przodu mam odrastające takie krótkie , że jakiś czas temu koleżanka zapytała czy się tak ogolilam śmiesznie [emoji23]wiec obcielam grzywke i nie widać.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Ja czekam na drugiego. Mam nadzieje ze wyjdzie szybko bo Filpka bardzo boli a my się wykończymy psychicznie i fizycznie. Biedny tak płakał wczoraj ze nic nie pomagało. Musiałam dać nurofen . Spać nie może jeść nie może, zmęczony i zaraz musze sprawdzić czy stanu podgoraczkowego nie ma
 
reklama
Do góry