reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nie Karpacz. Jelenia Góra :)

No zobaczymy co to będzie.
Kurde aż tak źle ze smogiem? U nas jest wporzo jeśli o Karpacz chodzi ale JG masakra.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Jak obiecałam pierwsze dwa ząbki, niestety tego drugiego słabiej widać.
 

Załączniki

  • 20170119_091328.jpg
    20170119_091328.jpg
    209 KB · Wyświetleń: 84
ten 2 sie nie przebil chyba jeszcze? u mnie jakie cyrki z tym 2 zebem dzisiaj po 4 poszlysmy spac, je po lyku z piersi widac ze jej przeszkadza strasznie
 
Gratuluję ząbków!!!
Współczuję bólu :(.
Mamakulka, my chyba jeszcze też musimy poczekać. Faktem jest że marudna jest bardzo, ale z jedzeniem czy spaniem nie ma problemu. Odkryłam co robić, żeby wydłużyć jej drzemki. Uwaga!: Spać razem z nią!
Wczoraj usnęłam obok niej i spałyśmy 1,5 godz.
 
U nas tez bez zebow :) na tych dolnych dziaslach widze ze cos tam sie odznacza ale pediatra przedwczoraj mowila ze jeszcze daleko. Ja juz przywyklam ze u nas wszystko pozniej sie dzieje. Moja dopiero wczoraj zaczela sie przewracac sama na brzuch, chyba zalapala po ostatniej rehabilitacji, zobaczymy czy dzisiaj bedzie kontynuowac dobra passe. Teraz mamy cwiczyc wysoki podpor na rekach bo niby w takiej kolejnosci ten rozwoj ma isc.

n59y6iye227k1jnm.png
 
kardula ja tak robie juz jakis czas [emoji16] minus tej metody jest taki, ze normalnie robilam rzeczy w domu jak spala a teraz nie mam czasu na dniach kupuje nosidlo to ze mna bedzie robic, w chuscie lubi byc placze jak ja wyjmuje ale ja jakos krzywo wiaze uwazam, ze niezdrowo dla niej w tej chuscie i caly czas sie boje, ze mi dolem wypadnie wiec zamiast miec wolne rece to asekuruje [emoji23]
 
reklama
Ja też jak się kładę obok to dłużej spi ale już rzadziej to robię bo to jedyna szansa żebym coś zrobiła w domu... chyba że budzi się po 30min z placzem i dalej śpiący, to wtedy już nie mam wyjścia i leżę obok niego póki się nie wyspi;)

My też bez zębów wciąż... gratuluję tym co już ten pierwszy ból mają za soba;)
 
Do góry