reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Wiecie co, tak czytam i faktycznie każda z nas ma jakiego świra, jak nie z karmieniem to ze spaniem, przybieraniem, kształtem głowy, przekręcaniem i tak cały czas coś ... Ciekawe kiedy przyjdzie taki czas, ze będziemy względnie spokojne o nasze dzieci :)
Mój starszy 4 latek jak był niemowlakiem to tez walczyliśmy z napięciem, potem mało gugał wiec sobie wymyśliłam ze nie bedzie mówił, potem zębów nie było do roku i tez sie martwiłam czy wyjdą wogole, teraz albo smarka albo kaszle itd, wiec mam wrażenie ze nie mam wogole przerwy bo albo sie martwię jednym, albo drugim.
Z drugiej strony, jak słucham moich koleżanek , które mają nastoletnie dzieci to tam dopiero są problemy! Wiec powtarzam sobie ze trzeba sie wyluzować trochę bo ciężko inaczej. Mnie dobija głównie to ze każdy dzień taki sam i czasem naprawdę bym chciała do pracy wrócić.
 
2000?? Przecież one do cholery dostają pensje i ich zasranym obowiązkiem jest wypełniać swoje obowiązki sumiennie!
u nas jest szpital publiczno-prywatny i opieka była w miarę, tylko dwie położne były nieprzyjemne. Ordynatorka ma ciężki charakter. Za to te miłe położne przekazywały sprzeczne informacje i rady.
Na szczęście przy drugim dziecku już będziemy miały pojęcie co i jak mniej więcej robić ;)
Effa - mój też ma troche spłaszczoną główkę z tyłu z prawej strony. Kładę go na lewą stronę tak często jak mogę ale w nocy już nie daję sie zwariować i tak mocno tego nie kontroluję, ma w łóżeczku zrolowany kocyk po prawej co mu blokuje troche obracanie głowy na prawo. W środę idziemy na szczepienie to zobaczymy co pani doktor powie.
 
Po prostu położna czy pielęgniarka z powołania to rzadkość. Tak samo lekarze. Teraz na szczepienia i bilans byłam u lekarki do ktorej ja za dzieciaka chodziłam moja siostra kuzynka kuzyn itd i widać że to juz nie ten lekarz juz sie wypaliła babka.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Nom, niestety [emoji47] Dałam się namówić ze względu na wygląd, ale opiniami się już nie kierowalam ehhh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
A mi właśnie 3 bliskie koleżanki polecaly. Wiec nie wiem, może zależy jak się trafi albo cży ma się problemy ;) Ale warunkowo jest fajny. Ja kiedyś krótko leżałam w tym na czeniakowskiej to warunkowo lipa.
 
Te splasz
Wiecie co, tak czytam i faktycznie każda z nas ma jakiego świra, jak nie z karmieniem to ze spaniem, przybieraniem, kształtem głowy, przekręcaniem i tak cały czas coś ... Ciekawe kiedy przyjdzie taki czas, ze będziemy względnie spokojne o nasze dzieci :)
Mój starszy 4 latek jak był niemowlakiem to tez walczyliśmy z napięciem, potem mało gugał wiec sobie wymyśliłam ze nie bedzie mówił, potem zębów nie było do roku i tez sie martwiłam czy wyjdą wogole, teraz albo smarka albo kaszle itd, wiec mam wrażenie ze nie mam wogole przerwy bo albo sie martwię jednym, albo drugim.
Z drugiej strony, jak słucham moich koleżanek , które mają nastoletnie dzieci to tam dopiero są problemy! Wiec powtarzam sobie ze trzeba sie wyluzować trochę bo ciężko inaczej. Mnie dobija głównie to ze każdy dzień taki sam i czasem naprawdę bym chciała do pracy wrócić.
No mnie też to dobija ze każdy dzień taki sam i tylko czekam na weekend żeby trochę odsapnac. Tez z 2 tygodnie temu jeszcze chciałam juz wrocic do pracy ale mi minęło ;) przynajmniej w domu stresów nie ma i szefa ;) Juz niedługo będzie wiosna i lato to więcej się będzie na zewnątrz spędzalo i w ogóle będzie bardziej optymistycznie:)
 
Midday ja tez sie pocieszam, ze na wiosnę trochę energii przybędzie, No i czekam z utęsknieniem, bo za jakieś 2 , 3 mc w końcu skończymy dom, chociaż boje sie trochę tej całej przeprowadzki, bo przewiezienie wszystkiego to pikuś, zastanawiam sie jak ja na miejscu już to ogarnę z małą na rękach...
A co do porodów to ja rodziłam pierwszego naturalnie w św. Zofii i trauma, wiec drugie cesarka w Praskim i tez trauma. Paper, masz racje trzeci sposób wychodzenia z brzucha by sie przydał :)
 
Dobrze by bylo gdyby dziecko samo przez skórę przechodziło, takie już z przeciętą pępowiną :D żadnego przeciskania przez dziury czy krojenia ;)
 
reklama
My się kiedyś śmielismy ze najlepiej to by było znosić jajka i wysiadywac :-) a ze świętej zofii trauma to już w ogóle mnie podlamalas bo myślałam że to jedyny sensowny w wa wie.
 
Do góry