reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

moj Tomek 6250. spadł trochę z waga ale to pewnie przez to że się rusza więcej?

860io7esy4a5nu3e.png
 
reklama
To my chyba jesteśmy najdrobniejsze, bo z 4 sierpnia - dada 3 i rozmiar 68. Pajac jeszcze za duży. Ja też kupuję body w tesco. Naprawdę są fajne. Polecam. Nawet trafiłam na promocję i kupiłam 5pak za 27zł.
W święta Natka ważyła 6900 a teraz nie wiem. Myślę, że ok 7200.
Nam pani doktor zarobiła siadać mimo że mała podnosi główkę jakby chciała usiąść.
Ale zauważyłam nową umiejętność. Leżąc na brzuszku podnosi się tak jak do raczkowania. I odpycha się do tyłu.
 
nina z raczkowaniem kombinuje, troche podpelza do przodu ale glownie pupe do gory bierze a glowa za ciezka wiec sie wspina wspina az ja przewaza na ktorys bok i leci

byl moment ze grzecznie na kolanach siedziala ale juz sie skonczylo zlazi w kazda mozliwa strone podciaga sie rekoma odpycha nogami jak cos chce zlapac to jak taka maszyna co sie zabawki usiluje wylowic haha lapie pod paszki ona nogami sie ode mnie odpycha i sobie lapie co tam wypatrzyla, minuty spokoju nie ma juz sie boje co to bedzie jak sie bardziej mobilna zrobi
 
Moj maly nadal nie chce sie sam przekrecac z plecow na brzuch. Za to jak lezy na brzuchu to kombinuje, wypina dupke do gory i na bok bierze ale jeszcze z rekami sobie nie radzi wiec w efekcie sie mega wkurza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Moja też straszna nerwuska. Najbardziej się denerwuje, gdy jakaś zabawka jest taka duża, że nie mieści się jej w buzi a ta uporczywie ją wpycha.
Nie wiem czy nie zaczyna się u nas kolejny skok:confused:. Poprzednie minęły prawie niezauważalnie, więc się w to nie zagłębiałam. Teraz jednak poczytałam trochę więcej i mam pierwszy objaw. Wrzeszczy w niebogłosy, gdy znikam z jej pola widzenia. Podobno to lęk przed rozstaniem.
 
reklama
Effa moja tez z 22.08 :) i wazyla tydzień temu 7470g i ma 67cm,ale urodzeniowa 3940 a twoj ile miał przy urodzeniu?
Moja też sie robi taka krzykaczka że no dzis myslalam że nie wyrobie i tez nie moge się ruszyć z jej pola widzenia po krzyczy niesamowicie. Przy wkładaniu za dużych zabawek tez sie wnerwia hehe ale te dzieciaczki teraz absorbujace. Dziś nie mogłam jej witaminy podać łapała mi za pudełko buzi otworzyc nie chciala. Od 7nie śpi z rana kupa juz drugi dzień no roboty że
ho ho teraz!

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry