reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U nas az takigo szału nie ma jak u Igiego. Tak raczej na spokojnie, ale też pluje. Marchewke wsuwala. Wczoraj była przerwa, a dziś będzie dynia. Potem zupki i owoce.
O chrupkach nie pomyślałam. Muszę kupić. Sprobujemy.
 
reklama
Ja poczekam do 5 miesiąca i zacznę marchewkę podawać.

A z tym spaniem w nocy to mam tak samo, jak był mniejszy to spał więcej a teraz budzi się co 2 godz, nawet nie z głodu a tak poprostu. Kręci się, wierci, opowiada, nogami wali po przewijaku, no szału idzie dostać.

Marzę o jednej przespanej nocy

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka ale super zajada:) widać, że chłop konkretnie chce zjeść, a nie będzie mleczko z butelki pił, jeszcze trochę i schabowego pochłonie:)
 
Ja to nie marzę już tylko o przespanej nocy, ale o 1 dniu wolnym który wykorzystam do tego, żeby pójść i gdzieś się spić do nieprzytomności [emoji6] A tu z mocniejszych trunków, to na razie tylko Inka mi przysługuje [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj maly ma plaska poduszeczke w lozeczku i ladnie na niej spi od poczatku. Nie ma opcji zeby sobie nia krzywde zrobil. A w wozku mamy motylka i tez jest spoko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Moja jeszcze podusi nie ma. Co do nocy to u nas w kratke ale spij mniej i gorzej niz jak była młodsza.
Ten skok jest co raz gorszy od wczoraj non stop marudzi ja juz nie wiem. Na spacerze spała tylko 20 min..
Dziewczyny co dają mm mozecir napisac w jakich godzinach jedzą wasze dzieci. Chcialabym wiedzieć jak taka doba wyglada. Bo cyca chce co raz mniej i co raz czesciej daje mm a nie wiem ile ma jeść. .

ug37p07woyl9sagz.png
 
reklama
Moja jeszcze podusi nie ma. Co do nocy to u nas w kratke ale spij mniej i gorzej niz jak była młodsza.
Ten skok jest co raz gorszy od wczoraj non stop marudzi ja juz nie wiem. Na spacerze spała tylko 20 min..
Dziewczyny co dają mm mozecir napisac w jakich godzinach jedzą wasze dzieci. Chcialabym wiedzieć jak taka doba wyglada. Bo cyca chce co raz mniej i co raz czesciej daje mm a nie wiem ile ma jeść. .

ug37p07woyl9sagz.png
A jak u Ciebie przechodzi skok? W sensie co się dzieje?
Bo nie wiem czy u mnie się nie zaczyna [emoji46]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry