reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
6 mm potem 9 mm potem 13 potem 16 potem 19 i lulu. Oczywiście godziny ruchome bo czasem jestem na zakupach czy coś.

atdctrd8ammce1aq.png
 
No a ja wczoraj dałam troszkę kaszki łyżeczką i dziś nie ma kupy [emoji58][emoji53]nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to po tej odrobinie kaszki, także dziś się wstrzymałam z nowościami [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przesyłam zdj zamówionej kostki sensorycznej [emoji5]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161207_175555.jpg
    20161207_175555.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 67
  • 20161207_175539.jpg
    20161207_175539.jpg
    61,9 KB · Wyświetleń: 58
Moja jeszcze podusi nie ma. Co do nocy to u nas w kratke ale spij mniej i gorzej niz jak była młodsza.
Ten skok jest co raz gorszy od wczoraj non stop marudzi ja juz nie wiem. Na spacerze spała tylko 20 min..
Dziewczyny co dają mm mozecir napisac w jakich godzinach jedzą wasze dzieci. Chcialabym wiedzieć jak taka doba wyglada. Bo cyca chce co raz mniej i co raz czesciej daje mm a nie wiem ile ma jeść. .

ug37p07woyl9sagz.png
Ja karmie mieszanie tzn najpierw piers a potem dopychamy mm ;) mała je 6 razy na dobę, w sumie to ja pilnuje żeby ją przystawic co ok 3h. W nocy tak jak się obudzi a budzi się 1 raz (różnie od 3.00 do 6.00) z tym ze ostatnie wieczorne karmienie robimy ok 22.30. Wychodzi tak 6 karmien. Poza tym co wypije z piersi wypija różnie ilosciowo mieszankę - od niczego bo nie chce (z rana i do poludnia) do 120 ml (na wieczor)
bl9ccwa1470q6pnl.png
 
A ja jednak muszę poszukać innego prezentu bo kostkę dostał od mojej siostry... Paper mój też niedawno budził się często w nocy ale tak od ok 2 tygodni jest coraz mniej pobudek. Nawet nieraz tylko 1☺. Ja i tak jestem niewyspana bo nie potrafię wcześniej zasnąć niż 1-2
 
reklama
Effa84 u mnie skok zaczyna sie tym że czesciej w nocy sie budzi, częściej je. I jest strasznie marudna. Nie chce sama sie sobą zająć.

ug37p07woyl9sagz.png
 
Do góry