reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale wasze dzieci ładnie śpią w nocy :) U nas troszkę gorzej bo poszedł spać o 20, jedzenie 1, 4, 7 ale on zje posiedzi z pół godziny i marudzi, że chce spać :) A najlepsze że od kilku dni jak zje o 13 pójdzie spać pół godziny później to wstaje o 18 i to budzony przeze mnie. Więc na prawdę nie mam co narzekać :) Obym nie przechwaliła bo zbliża się kolejny skok :)
Postanowiliśmy z mężem pójść prywatnie do neurologa niech go obejrzy przed szczepieniem.
Polcia z tym przesypianiem nocy nie ma co się przyzwyczajać bo dzieci są bardzo zmienne. Pamiętam, że córka pierwszy raz przespała noc w okolicach 4 miesiąca, jakiś czas tak było a potem znowu zaczęła się budzić i ostatecznie dopiero w 8,5 miesiaca zaczęła przesypiać każdą noc (poza tymi kiedy wychodziły ząbki albo była chora). Tak samo mały, czasem obudzi się raz czasem dwa ale on chodzi spać o 20 a nie u niektórych z was o 22/23.
Kiedy mój maż w końcu będzie miał wolne....chyba w grudniu :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
asiunia dobry pomysl, moja dostala darmowe 5w1 po tym jak neurolog zobaczyl wiec na plus tak to by ciezsze dla organizmu dostala bo ja w ogole o tych skojarzonych nie myslalam, wydawalo mi sie, ze te podstawowe najlepsze

a my dzisiaj do laryngologa trzymajcie kciuki :)
 
My skok na sto procent. Co tu się działo rano. Na rękach złe, bujać złe, w nosidle złe, w łóżku tragedia. Jest w nosidle i jedna ręka trzymam smoczek bo inaczej histeria. Ja się zabije dzisiaj. Mąż poszedł do pracy mimo, ze prosiłam kurna Mac żeby został i się wykurował bo później ja będę mieć przerabane ale kogo to interesuje. Ja mam matę bright starts polecam ze względu na czarno białe i czerwone wzory. Mały dobrze reaguje oczywiście nie dziś [emoji87] trzymamy kciuki Paper a Ty trzymaj żebym nie walnęła sobie w łeb.
 
Dziewczyny a co sprawdza neurolog? Moze i ja przed szczepieniem bym mala zapisala, hmm... Paper daj znac co Tobie doeadca odpowie. Ja z dwoch piersi rano dalam i je oproznila i pewnie zaraz znowu bedzie chciala.. i tak caly dzien[emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Sierpniowka trzymaj sie. U mnie tez sie dzis dzien ze 100% uwagi dla malej zapowiada. Siedze i jej macham zabawkami i jakos siedzi... ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
odruchy itp panowanie nad cialkiem jak tam mozg tym wszystkim steruje a ja o 8 nakarmilam z jednej i teraz z tej samej dalam bo jakos jak sie kapalam wydawala mi sie pelna moze nieefektywnie jadla

i siedze z umalowanym jednym okiem w turbanie z mokrymi wlosami w staniku i majtkach karmiac a za 20min powinnam wychodzic [emoji23]
 
Uf a my po wizycie kontrolnej, mamy dawać dalej witaminę C i czyścić nosek, ale nie musimy już inhalować. Troszkę jeszcze pokasłuje, ale już jest ok. Kamień spadł mi z serca. Wczoraj skończyła 11 tygodni, a dziś na wadze 5700g, to chyba nie za dużo?
 
1476695531-1d1mld.jpeg
prawie 3 miesiace i prawie 6 kilo to troche ponad 50 centyl wiec idealnie wg mnie

niestety ma plyn w uszach :(
 
reklama
no narazie nic bo malutka jest za miesiac kontrola moze cos sie wchlonie bo jakby byla duza to sterydami sie osusza no i moze slabiej slyszec przez ten plyn ale nic sie nie poradzi
 
Do góry