reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
To moze ten skok miedzy 7 a 9 tyg?

Moja miala na bank w piatek, sobote i wczoraj. W piatek to byla masakra, wszystko zle. W sobote troche lepiej, a wczoraj juz prawie normalnie z malymi wyskokami. Mam nadzieje ze dzisiaj juz jej minelo. Wczoraj skonczyla 9 tyg. Ostatnio w przychodni widzialam takiego bobasa 5,5 miesiaca i byl taki super. Sam machal raczkami zeby bujac sie w nosidelku. Juz troche nie moge sie doczekac az moja bardziej podrosnie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1476687995-1d1mld.jpeg


ja mam canpol wesola farma jest ok i mozna na rzepy zmontowac brzegi kojca
 
Moja poszła spać po 22 obudziła się po 5 zjadla poszła spać, po 7 zjadła na spioszka i jeszcze śpi, a ja pije kawkę:) ale super, za to wczoraj przez dzień mało spala, ale dużo jadla.
Ja wypiłam w sobotę karmi dotrzymalam mężowi towarzystwa przy desperadosie i nie wiem czy to efekt tego piwa czy wczorajszego, częstego jedzenia albo nie karmienia w nocy ale teraz moje cycki to mi chyba eksploduja:)
 
No to właśnie mam dziś podobnie poszła spać między 21 a 22, wstała o 5 na jedzenie a potem dopiero o 8:)

Dziewczyny doradźcie coś. Dostaliśmy prezent od teściowej, który nie trafił w nasze gusta (mężowi od razu się nie spodobał, bo go pierwszy zobaczył jakiś robot kuchenny ale z telezakupów mango), mąż wyczytał że w ciągu 90 można go oddać, my go nie będziemy używać a ja sobie już dużo wcześniej upatrzyłam jaki chce, ale ona o tym nie wiedziała, że w ogóle szukam. Czy wypada by mąż powiedział żeby teściowa go zwróciła, bo szkoda pieniędzy. Powie jej, że jemu się nie podoba.
 
u mnie dokladnie to samo spala 22-5:20 i potem o 8 sie obudzila ale pojadla pol h potem byla aktywna i teraz znowu karmie a raptem godzina minela od skonczenia poprzedniego karmienia.. napisalam do doradcy laktacyjnego bo tak sie zyc nie da, przynajmniej noce ok :)

aza no niech powie, ze macie upatrzony inny i zeby zrobila zwrot a kupicie inny, jak i jemu sie nie podoba to problem z glowy :D tylko niech argumenty naszykuje co tamten ma czego ten nie ma zeby rzeczowo wytlumaczyc i nie urazic
 
reklama
A moja tez ma chyba skok od piatku byla marudna i sie budzi w nocy a juz bylo tak pieknie. Niestety niewyspanie wrociło.
No trudno mąż ma wolne to jedziemy na zakupki.
Miłego dnia dziewczyny :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry