reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hej. Musze się pochwalić, zr dzisiaj się wyspałam:) Malwina spala od 19:30 do 1:30, później od 2 do 6 i później do 9! Kokon plus smoczek i szumis zdziałały cuda:) oby więcej takich nocy.
aU mnie smak i zapach w normie. Jakieś dziwactwa tylko w 1 trymestrze miałam.
Z moim M. tez mam często specia, zaczyna się niewinnie od jakiegoś tekstu czu uwagi a później już lawina...
Ja Mlodziutka ubieram w bodziaka z długim rękawem, leginsy, skarpetki i na to kombinezonik taki misiowy, cienszy niż zimowy, oczywiście czapa na lepek.
Powiedzcie mi ile wasze dzieciaczki sa w ciągu dnia aktywne? Ale tak spokojne, ze pogadaja, poleża na macie czy cos? Bo moja jakoś malo ma takich moentow, kilkanaście minut, później zaczyna się placz, krzyk i trzeba lulac lub zakokonic i dać smoka.
 
reklama
Gosiek - mój też głównie krzyczy jak nie śpi, w sumie większość dnia to lulanie :p myślę że dziennie ma 1 max 2h bez wrzasku gdy nie śpi. (oczywiście gdy nie lulam :p)
 
Moja też miała mało takich momentów cały czas chciała na rece, dopiero od kilku dni leży w leżaczki i sama sie bawi albo przyglada a ma teraz 12 tygodni
 
Cześć dziewczyny,
Mam spore zaległości, czasem udaje mi sie poczytać ale z pisaniem już słabo.

Z aktualnych tematów to zamiast delicolu polecam floractin, skład ten sam a kosztuje 11 pln.
Jesli chodzi o męża to czasem tez nie wytrzymam i sie wydrę, ale jak jest sex co dwa dni to dzielnie wszystko znosi i sie nie bntuje :)
Julusia ma sie dobrze, jest super. Ostatnio coraz więcej już na czuwaniu a coraz mniej snu. Potrafi 2h ciagnąć, leży w łóżeczku, albo na macie albo na leżaczku. Ja większość rzeczy w domu robię jak ona jest na chodzie, bo jak zasypia to chce mieć czas dla siebie. I tak dziś już upiekliśmy ciasto, powiesiłysmy pranie, posegregowalysmy ubrania braciszka. Jak robi sie zmęczona to zaczyna wzdychać i wtedy wiem ze trzeba ja odłożyć do łóżeczka. Daje smoka i pieluchę do przytulenia sie idę np zmywać, wracam a ona sobie śpi.
W nocy jak zje o 23 to śpi do 5 potem do 9. Do tego sporo ze mną jeździ bo załatwiam tematy w związku z budową, wiec jedną rękę Juluśkę w drugą deskę barlinecka i idziemy dobierać płytki do podłogi drewnianej :)
Jest na mm bo kp to jednak nie moja bajka, z synem męczyliśmy sie oboje 4 miesiące tu sie poddałam po miesiącu. Wiec wieczorem mogę piwko odpalić i do palenia tez już wróciłam.
Tak wiec nie mogę narzekać i to chyba nagroda za hardcore jaki mój pierworodny mi zafundował przez pierwszy rok. Teraz mam dużo większy dystans i nie spinam sie aż tak tym wszystkim. Myśle ze ona doskonale wyczuwa mój nastrój, a wiadomo ze szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Wiec polecam dziewczyny wyluzować trochę w miarę możliwości.
Postaram sie być bardziej na bieżąco i nie pisać tylko o sobie :)
 
dziewczyny a do czego jest ten delicol?? bo widzę, ze dużo dzieci dostaje.
ja karmię piersią I nic poza tym nie stosuję, żadnych leków ani płynów.
 
Anpio bardzo pozytywny post
Dobrze mnie nastroil :)

Igi czasem nie śpi cały dzień tylko biega hehe na macie na bujaku na przewijaku :) teraz go kołysze bo maruda dzisiaj ale nie płacze tylko się skarży ( ze smoczkiem w buzi robi ijijijijojojijoji)

Jeśli chodzi o węch i smak to ja w ciazy nie miałam jakoś inaczej. Pierwszy trymestr to wszystko był smród ale po 14 tc było ok. Z racji uszu nie mogę jeść wiec proszę o nie pisanie o obiadach. Gębę otwieram na centymetr. Akurat żeby fajkę wsunąć[emoji14]czekam aż mąż idiota wróci i idę zajarac. Telepie mnie z gorączki ale to nic. Ważne , że się zasmrodze :D

A jak wychodzę to Igi ma na sobie body długi rękaw , spodnie dres , skarpety i czapka i kombinezon dresowy plus koc oczywiście. W aucie ściągam czapkę i rozpinam kombinezon oraz ściągam koc. Tadam.

Papercut grzeszysz, ten bujak jest na pełnej!

A i meldunek . Mój syn jak zaczęłam się martwić jego nie podnoszeniem główki to podnosił dziś. Nagrałam.


I witaj Nata ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w ciazy wiele rzeczy smierdzialo i z niektorymi mi przeszlo a z innymi nie :) Np. tuz przed ciaza kupilam sobie mega drogie upatrzone perfumy i musialam oddac caly flakon mamie, teraz jak je poczuje gdzies na ulicy to nadal mnie odrzuca. W ciazy odrzucalo mnie tez od kawy, ktory uwielbiam ale to minelo. Na razie pije Inke i coraz wiecej zwyklej herbaty, moze niedlugo sie przerzuce na rozpuszczalna.

Co do spacerkow to ja moja ubieram w body na krotki, body na dlugi, spodenki, skarpetki, czapka i cienki kombinezon. I na to daje kocyk, a w to wiatrzysko i zimnice ktora ostatnio byla dawalam jeszcze ta klape od wozka.

Tak piszecie o tej macie ze musze ja chyba mojej sprezentowac bo jak ja klade na brzuchu na lozku i probuje podniesc glowe to sie slizga. Ostatnio jak ja klade na brzuchu to wpada w spazmy.

Witam w klubie tych u ktorych dzieci prawie cale dnie nie spia ;) w nocy spi, ale w dzien jest mi ciezko cokolwiek w domu zrobic, a tez lubie miec czysto. Juz mi czasami brakuje pomyskow jak ja caly dzien zabawiac. Na szczescie nie placze duzo i chetnie lezy w lezaczku.

Ja pije herbatke hippa ale nie widze roznicy. Wczoraj czesciej przystawialam i wylegiwalysmy sie przy cycu jak przy smoczku i po tym zauwazylam minimalna poprawe. Paper tez czuje po brodawkach ze zaczynaja nie wyrabiac i bola mnie jak na poczatku karmienia.

Wlasnie mloda przysnela na chwile, pedze na Inke i na kawalek ciasta [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry