reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A ja mam doła strasznego dzisiaj. Wyrzygalam mężowi wszystko, co miałam na sercu. Nie sądzę żeby zrozumiał, ale przynajmniej się oczyścilam. Zapaliła bym mimo , że nie smakują jak kiedyś. Ale nie będę dzieciaka ubierać żeby zapalić. Pierwszy raz chyba czuje taka niemoc.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cieszę się że nie mam problemu papierosowego :D nigdy w życiu fajki w ustach nie miałam ;)

Mamakulka przykro mi że dopadło też drugie ucho :( dużo zdrówka :* musisz wytrwać ;)

Co te wasze dzieci tak długo śpią...mój dziś co 2h pobudka...miedzy 4 a 5 nie pamiętałam kiedy go odłożyłam do łóżeczka i przebudziłam się kurczowo trzymając kawał kołdry i z przerażeniem zaczęłam przeszukiwać tą kołdrę czy małego tam nie ma ;D

Dziewczyny, czy maluszek którejś z was ma atopowe zapalenie skóry?
 
sierpniowka hahah pewnie jak mala tyle spala to teraz bedzie wymagac 100% uwagi i tyle ze sprzatania ;p

mamakulja dobrze, ze wyrzygalas, zrozumienie fakt faktem w przypadku facetow to zupelnie inna kwestia, moj to zawsze na opak odbierze jak mam pretensje potem musze odkrecac jego dziwaczne pomysly a przeciez jasno i wyraznie mowilam :o

mika raz tak samo mialam, ze nie ogarnelam, ze dziecko odlozylam i po lozku szukalam [emoji23]
 
Mnie już wrócił. A co do ubierania z racji, że Tosia jest chora to ma zakaz spacerów:( Dziś byliśmy na kontroli, dalej kaszle i ma katar, dalej mamy robić to samo inhalacje, witamina C, sól morska i doraźnie Nasivin, w poniedziałek znów kontrola. Przy okazji dostaliśmy skierowanie do neurologa, bo Tosia jednak sobie nie radzi z podnoszeniem główki, tzn. panią doktor zdziwiło to, że ma na zdjęciach udokumentowane, że już podnosiła bardzo dobrze a teraz jest źle. Jak jechaliśmy dziś do lekarza to ubierałam ją w body z krótkim rękawem, pajacyka, na to dresik i kurteczka, no i oczywiście skarpetki i czapeczka.
 
No mój mąż oczywiście nie zrozumiał, napisał mi ze gratuluję pięknie rozpoczętego dnia. Jestem zdolowana, nie chce go widzieć nie wiem co się z nim stało ale to nie mój mąż.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba mamy ten sam problem, w tym momencie między nami idzie sam jad:( Nie jesteśmy w stanie między sobą normalnie wymienić zdania nawet na najzwyczajniejsze tematy:(
 
o to widze standard, jak mi sie z rana uleje jakas frustracja to tematem jeden i tak jest to, ze sie dopierdalam od rana i super rozpoczety dzien -.-
 
Aza- moj lekarz kaze wychodzic na dwor jak dziecko ma katar nawet 2 razy dziennie.
Moj mial katar i po 2 dniach przeszlo. Wiadomo, jak dziecko ma goraczke to nie, ale na katar zeskie powietrze dobrze robi.
 
reklama
Do góry