reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój w dzień uprawia trochę sportów ale ostatnio więcej marudzi. Anpio dzięki za zamiennik delicolu bo kupa kasy na to idzie. 2 h zajmuje się sobą? Wow. Zazdro. Mały dziś płakał przy piersi znów, jak się budzi i nic nie będzie dam to mm , mam dość. 6 tygodni męczarni, tylko jak teraz mam tak mało pokarmu to tak mi szkoda i coraz bardziej chce karmić piersią. Kulka sztachnij się kochana [emoji5]
 
reklama
My dzisiaj mamy dzień dla zdrowia !!!
Najpierw usg bioderek - prawe jest idealne lewę troszkę mniej Pan Doktor kazał dużo kłaść na brzuszku z nóżkami na żabkę.
Później szczepienie - no i Miśka nadal nie najlepiej przybiera waży 4900 a urodziła się 4360 a najniższą wagę miała 4100 fakt że jest lepiej niż trzy tygodnie temu. a i urosła 3 cm. No i zaszczepiłam tymi darmowymi szczepionkami a za 2 tygodnie pneumokoki bo teraz nie było by gdzie wpić igłę.
Mam nadzieje że będzie ok bez jakiś gorączek.
A co do smaku i węchu to u mnie jest chyba normalnie bo w ciąży była jakaś masakra wszystko mi śmierdziało i nic nie smakowało nawet moje ukochane krewetki.
 
Ja to bym wina sie napila tak dwie lampki dla relaksu w wannie najlepiej. Pozniej obejrzała bym jakis film lub serial ale ja mam ładnie pokarmu od samego początku. Mała sie najada. Zrezygnuje z kp pewnie dopiero jak zaczne jedzonko wprowadzać. W kazdym razie na moje urodziny w marcu ide na piwko na miasto!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia tez mam urodziny w marcu :-) i to w dodatku tezaz beda okragle z zmiana kodu na 3 z przodu i tez mam zamiar wypic za tak powazny wiek :-) a winko w wanie mazenie:-) ale tez narazie na pokarm nie narzekam wiec puki jest to mam zamiar karmic

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anpio, Delicol to nie jest probiotyk a enzym którego dzieci często nie produkują dostatecznie w pierwszych miesiącach życia. Floractin natomiast to probiotyk, który ma dodatkowo ten enzym ale niewielką ilość.
Sierpniówka ile u was kosztuje Delicol?
Ja zamówiłam ostatnio 6 buteleczek, wyliczyłam dni tak żeby starczyło do dostawy (miałam 2 dni zapasu) a tu napisali wiadomość, że mają dużo zamówień i czas dostawy przedłuży się od 2-5 dni i w taki oto sposób mały jest od dwóch dni bez niego i nic złego nie dzieje się. Poczekam jeszcze chwilę ale chyba nie będzie nam już potrzebny. Może chciałabyś? Płaciłam niecałe 16 zł za sztukę.
 
Nie doczytałam posta. Oczywiście, ze delicol to nie propiotyk. Tak jak napisała Asiunia. Dzięki za sprecyzowanie co do Floractinu. Czy zamawialas z apteki słonecznej ? Ja zamawiałam po 15 zł i narazie mam zapas 10 buteleczek. Mi wysłała babcia z Polski i akurat przyszła paczka. Może Mika chce od Ciebie odkupić. My mieliśmy sytuacje, ze się skończył i niestety kolka wróciła. Jeśli będziemy dalej używać, a skończy się zapas odkupie od Ciebie bo wyjdzie chyba jak z apteki a Ty się pozbędziesz jeśli nie będziesz używać.
 
ehh i zle wyszlo to badanie uszu odziemy w poniedzialek do laryngologa :( czy ci lekarze kiedys sie skoncza? latamy tylko od jednego do drugiego..
 
reklama
bo w szpitalu jak bylo to podejrzenie zapalenia uszu to wyszlo, ze ma jakis plyn za blona bebenkowa i zalecili badania tympanogramem czy jakos tak zeby sprawdzic jakie cisnienie w uszach czy ten plyn sie wchlonal no i srednio jej wyszlo kazali skonsultowac bo zygzaczki na wyniku za plaskie wyszly
 
Do góry