reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Czesc dziewczyny. Chociaz pisze tu pierwszy raz to podczytuje Was od jakiegos czasu. Ja tez urodzilam w sierpniu. Moj synek ma juz prawie 7 tyg. Czy moglabym do Was dolaczyc? Nardzo lubie W
 
reklama
Nie dokonczylam wiadomosci i wyslalam przez przypadek.
Bardzo lubie Wasze forum i czytam je nawet w nocy. Byloby super gdybym mogla dolaczyc do was.
 
Tamtusia na szczescie udalo sie przelozyc na niedziele.
Dla mnie to jakies nieporozumienie w soboty o 18 gdzie wiadomo ze chrzci sie małe dziecko. Ja moją kapie o 19.30 a gdzie tu siedziec w kosciele w pazdzierniku gdzie zimne wieczory w kosciele.
Hej Kayah:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej polcia. Milo mi ze sie odezwalas rzeczywiscie troche bez sensu chrzciny o tak poznej porze. My naszego maluszka bedziemy chrzcic 6 listopada
 
Dziewczyny czy Wy tez czekacie przed wyjsciem na spacer az maluch usnie?

Moja jak pojedzie w wozku na przytomna to na bank sie po chwili rozplacze i ja czekam codziennie az usnie i dopiero ide, ale przez to czasami mam wrazenie ze juz w ogole nie wyjde... tak jak dzisiaj, nie chciala spac miedzy 11 a 17 i wyszlam w koncu na sam wieczor jak juz udalo mi sie ja uspic. Ostatnio usypia tylko przy cycu albo jak sie z nia chodzi trzymajac na rekach :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej kayah :)

ja nie czekam, wkladam przytomna czasem nawet placzaca do wozka zanim dojde do bramy juz nie placze i po chwili zasypia, akurat wozek swietnie na nia dziala
 
Hej papercut ja nigdy nie czekam az zasnie. U mnie wozek dziala kojaco przewaznie. Czasami gdy jest bardzo marudny to wsadzam go do wozka i sie zaraz uspokaja. Nawet nie zdaze za drzwi wyjechac i bardzo czesto zasypia w 2 minuty
 
reklama
Ja tez pakuje moja nawet marudzacą do wozka. I po chwili spokoj. Nawet jak nie spi to sie rozglada i ogolnie lubi spacerki.
My chrzcimy 16pazdziernika co prawda chcialam w innym kosciele ale u nas proboszcz nie daje zgody wiec nie chcialam kwasu. Ale mamy fajny kosciolek nawet dzieci całe ksiadz zamacza do chrztu. No ale i tak za zimna pora teraz ale zawsze ta uroczystosc taka przyjemna tam :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry