reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kayah, witamy:)
U nas noc spokojna, teraz nakarmiłam Malwinle i czekam żeby zasnela, ale cos nie może.
Wczoraj gości mieliśmy i fajnie Mlodziutka się zachowywała, dzisiaj powtórka, znowu goście... Ale w sumie fajnie pogadać sobie z rodzinka bo w tygoniu totylko z dzieckiem i czasami chce się odezwać do dorosłego;)
Mala kweka wiec lecę.
Miłego dnia.
 
reklama
Ja tez sie witam Kayah :) na mojego jazda wozkiem ani autem nie dziala chyba tak jak na inne dzieci-marudzi jak ma ochote, mimo to chyba nigdy na spiocha go nie dawalam :D w srode jak wracalismy od dentysty, maz sie musial dwa razy zatrzymywac na poboczu bo maly tak strasznie sie darl a wiecie czemu? bo chcial beknac pionowo a nie w foteliku :D zauwazylam tez ze zaczyna coraz to nowe dzwieki z siebie wydawac :)
 
Witam sie i ja u nas noc spokojna :-) dzisiaj idziemy na chrzciny mojego bratanka/chrzesniaka zobaczymy jak moj Kuba przetrwa taka impreze :-) u nas nie ma problemu ze spacerami czy to w wózku czy samochodem chwile pomarudzi i potem spi
 
Bede testowac w tym tygodniu wychodzenie nie na spiocha ale po karmieniu i zobaczymy, mam nadzieje sie to sprawdzi :) w foteliku samochodowym tez zazwyczaj po pewnym czasie usypia ale ten wozek cos jej nie lezy..

U nas noc jak zwykle, mala spala od 20:30 do 3 i pozniej 5:30 i 7:30, ale za to w dzien malo spi. Teraz niby spi ale czesto budzi sie po chwili wiec jeszcze nic przesadzonego (wlasnie wykrakalam).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja dzis druga noc beznadzieja budzi sie co dwie godziny. Nie chce od razu zasnac jadla wczoraj caly dzien nieraz co godzine w nocy co dwie ja nie wiem jak mozna tyle jesc..
Mam pytanie do Was bo mojej czesto zbiera sie slina i sie ją zakrztusza czy u Was zdarzaja sie takie sytuacje? Moja Wiki ma tak kilka razy dziennie boje sie ze w nocy jej nie uslysze. Co prawda jak lezy radzi sobie sama zakaszle zasapie i za chwile ok ale troche to mnoe martwi ze tak czesto to ma.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja dzis druga noc beznadzieja budzi sie co dwie godziny. Nie chce od razu zasnac jadla wczoraj caly dzien nieraz co godzine w nocy co dwie ja nie wiem jak mozna tyle jesc..
Mam pytanie do Was bo mojej czesto zbiera sie slina i sie ją zakrztusza czy u Was zdarzaja sie takie sytuacje? Moja Wiki ma tak kilka razy dziennie boje sie ze w nocy jej nie uslysze. Co prawda jak lezy radzi sobie sama zakaszle zasapie i za chwile ok ale troche to mnoe martwi ze tak czesto to ma.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Polcia a ile ma Twoja? Może ma gardełko chore. Albo cos ją boli że tak nie śpi? Moja jak miała ten katar to jej tam spływał i tak się czasem krztusiła. Później dzieci faktycznie więcej śliny mają bo się lubią bawić nią bąbelki robić itp. Tyle jej jeszcze u swojej nie obserwuję aby tyle sliny miała.

PS. załozyłam snap chata na próbę i o co w tym chodzi?
Ok. Juz poczytalam troche o tym.
 
Ostatnia edycja:
Ma 6tygodni czasem robi sobie babelki ze sliny. Ale mysle ze chora nie jest nie ma katarku ani nic tylko slina jej sie zbiera.
Co do nocy to nie wiem co jej sie stalo juz takie ladne pory miala juz sie wysypialam a tu znowu kicha. Co do snapchata nie mam i nie wiem o co chodzi.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Polcia no to moze ten skok rozwojowy. Moja tez taka marudna jest przy tych skokach. Nie wiadomo bylo o co jej chodzilo.
A ile zjada mleka? Moze mało i dlatego sie tak budzi?
wysłane z Tapatalka
 
Do góry