reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

A ja wgl na temat zakupów się nie wypowiadam bo chodzę jak jakiś czeresniak [emoji1] nie chce kupować bo szybko leci mi waga ( albo mam złudzenia) i szkoda mi kasy na coś na 2 tygodnie [emoji1]

[emoji173]
 
reklama
Sierpniowka mam nadzieje ze ten projekt nie przejdzie, bo jesli tak to zwatpie i chyba stad wyjade. Maz by sie ucieszyl, bo mnie namawia juz od dawna, ale w jego zawodzie to latwo o prace, a w moim gorzej.

Ja ostatnio wyskoczylam na chwile do galerii jak mloda spala i na szybko kupilam jakis tshirt i narzutke, ale nawet bez przymierzania :) poza tym malo co mi sie podobalo..

Trzy Karmi juz zamowione :D te smakowe tez zdadza egzamin? Ja teraz wszystko przez Internet ze spozywki, chemii etc zamawiam. Super oszczednosc czasu.

Dziewczyny czy ja tez moge uzyskac dostep do tego maila? Tez Was i Wasze maluchy chetnie zobacze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka sie zrobi ale na ko pa musze wskoczyc:-) bo z tel mi zdjec nie chce dodawac fo jutro jak znajde czas to cos podrzuce:-)

Ja obecnie mam swoje naturalne wloski :-) przez dwa i pol roku nie farbowalam a przed przejsciem na swoj zaczela. Farbowac na podobny do mojego naturalnego ale kusi mnie zeby znowu na czarny sie farbnac
 
Paper ale laska [emoji8] ja wrzucę jutro. Dziś była położna i okazało się, że podobno mam grzybicę piersi. Do tego mały nic nie przybrał od tamtej środy bo mam za mało wartościowe mleko (chyba). Mam teraz karmić z tej co skończyłam, odbijać go i przechodzić na drugą. Sutki mnie tak palą, że jak je to jakaś katorga.

[emoji173]
 
Paper ja Cię kręcę jak Salma Hayek! Masz korzenie nie polskie czy co Ty to?! :D

Sierpniowka jak to się objawia? Nie wiedziałam, że takie coś istnieje...

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie ma chyba czegos takiego jak malo wartosciowe mleko moze za malo je w sensie nieefektywnie ssie albo cos.. nie wiedzialam, ze grzybice piersi mozna miec w ogole :o

dziekuje [emoji55]
 
reklama
Do góry