reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Popadam przez Was w kompleksy. Juz nie chce waszych zdjęć[emoji14]
Aza jak jeszcze raz napiszesz jakieś negatywy dotyczące swojego wyglądu to osobiscie należy na Ciebie jakiś dziadów żeby Ci dali w łeb ;)

Idę spać bo o północy albo o 1 pobudka. Kolejna noc bez męża w łóżku , zasrane przeziębienie. Dobrze, że inny mężczyzna ze mną śpi ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania i co Ci powiedzial gin na te wnetrznosci?;) Mi powiedzial ze to obnizona sciana macicy i ze to wroci do normy po zakonczeniu karmienia piersja bo teraz jakis tam hormon sie nie wytwarza i kobiety w trakcie karmienia sa troche jak dojrzale kobiety w menopauzie. I duzo seksu zalecal[emoji14]
Mam nadzieje ze sie nie mija z prawda i ze to rzeczywiscie sie podniesie...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Dordaw no więc okazuje się że wszystko mam w porządku że to jest ok, trzeba czasu wiadomo, żeby tak w 100% wróciło wszystko do normy, ale muszę ćwiczyć mięśnie zaciskać po włożeniu palca, takie ćwiczenia kazała robić,bo jak mi włożyła to kompletnie nie umiałam "zacisnąć",zrobiła mi też usg dopochwowe i mnie przeraziła, ponoć jestem przed owulacją, widziała pęcherzyki no masakra kuźwa płodna jestem jak nie powiem co ... hehe trzeba bardzo uważać, tabletki powiedziała że mogę zacząć brać jak miesiączka się pojawi do miesiąca jak nie to wziąść za miesiąc mimo wszystko 1 tabletkę,
dzisiaj mieliśmy też pierwsze przytulanie z mężem po prawie 5 miesięcznym poście hehe
wszytko było w porządku nawet, myślałam że będzie gorzej :p


a ja dzisiaj kupilam nowy kibel jak juz przy zakupach jestesmy :D

to znaczy muszlę ze spłuczką ??? :p też jestem na etapie szukania bo nam zaczęła ciec spłuczka :(
kupowałaś stacjonarnie czy online ?
 
Paper tylko, że znów tak boli jak na początku i mam dość. Nie wiem czy dociagne. Tak mnie mój mąż wkur.. Ze odechcialo mi się spać. Robiłam obiad dziś specjalnie większy, żeby miał na jutro do pracy plus obiad na jutro. Mówię wróci, umyjemy małego, zajmie się nim, a ja się przespie godzinę bo noc i cały dzień przede mną. Stwierdził, że wszyscy pójdziemy spać bo na to wyglądało ale nie.. Zgadnijcie kto znów z małym, a kto śpi. Tak mnie wkurw.. Ze aż wyjdę z siebie. Teraz jak mam karmić 2 piersiami i odbijać małego jeszcze będzie mi trudniej.

[emoji173]
 
aniab tak wlasnie, muszle ze spluczka, stacjonarnie kupilam ale naczytalam sie o kolejnych modelach i opinii o nich ze leb mi pekal ;p

sierpniowka ja bym na twoim miejscu go obudzila zeby przejal na chwile, na opieke nad dzieckiem trzeba miec sile, szczegolnie jak utrudnienie wyskoczylo..
 
Kurde dziewczyny przeszłam już na butelkę, pokarmu już nie mam. Moja mała usypia mi przy każdym karmieniu. Powinna zjadać 120ml, a po 60ml usypia i tak nie raz godzinę męczymy się dając jej jeść. Nie raz wyjdzie nie raz nie. Boje się, że zejdzie mi z wagi:(
 
208zl w promocji ;p

aza ja na mm sie nie znam ale poczytaj w necie wydaje mi sie, ze kazde dziecko inne i jak chce wiecej daje sie wiecej jak je mniej nie wmuszac chociaz polowa mniej to faktycznie sporo z drugiej strony
 
Tak i będzie dziś przez to awantura. Moje siedzenie z dzieckiem to cholera też praca i śpię po 3/4 godziny więc mógł go się nim zająć godzinę. Wrrrr [emoji21] z tą cegła dobry pomysł. Niby mi powiedziała, że mam mało wartościowy pokarm lub za mało , żeby mały przybrał, a karmie i tryskam dziecku w twarz.

[emoji173]
 
reklama
Do góry