reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

dominika a ja z braku pilki jak juz nie mam sily siadam na brzegu lozka i skacze tylkiem tez sprezynuje troche, ale masz racje trzeba kupic nie pomyslalam o tym
 
reklama
O kurde zaraz spróbuję piłkę! Akurat jest napompowana bo ćwiczylam przed porodem! Papercut próbowałam Twój sposób ale pomógł tylko na chwilę. Które krople na brzuszek można już dać 2 tygodniowemu dziecku?

[emoji173]
 
Aniolkowa super, dziękuję. Mały usypia przy szumie deszczu podczas jazdy autem na YouTube znalazłam [emoji23] już nie wiem czy to brzuch. Jeśli brzuch to by zasnąl?! Wczoraj tylko co go odłożyłam do łóżka wył i w końcu spał z nami, dziś boję się go dotknąć żeby znów się nie zaczęlo. Ciężko ciężko.

[emoji173]
 
Może racja.. On bardzo mało śpi w dzień, też trochę mnie to martwi. Takie maleństwo powinno więcej myślę.. No nic. Śpi, ja też idę w takim razie! Dziękuję papercut za wsparcie! [emoji8]

[emoji173]
 
aniab ja z bialego jelenia sie na lovele do bialego (lepszy sklad niz do kolorowych z tego co na srokao wyczytalam) przerzucilam i jestem zadowolona

w 2 tyg 900 niezle myslalam ze moje 1000 w miesiac to duzo :D

takie głupie pytanie ;) a nic się nie dzieje jak kolorowe pierze się w płynie do białego :p ?

zjadał porcję i dalej ciumka piąstkę toż to serce się kroiło i dorabiałam mleczka :/
a teraz go mam oszukiwać wodą ;)

sierpniowka zaraz ci zrobie fotki jezyka niemowlat moze cos ci to pomoze

ty tu polecałaś wcześniej i kupiłam na OLX używaną, czekam aż przyjdzie, ciekawe tylko czy będzie czas czytać :p
 
co do bloga sroki, jak wyszukać analizę jakiegoś produktu co mnie interesuje ?
wpisałam np. Lovela w wyszukiwarkę na stronie i nie wyszukało ...
hmm..
 
reklama
ta lovela jest pod srodki do prania, czy proszki do prania cos w tym stylu bo to w ogolnym zestawieniu jest

ja przeczytalam w 2 dni, jak mala byla przy cycku czytalam :D

co do prania nie wiem, chyba nic sie nie dzieje przynajmniej nie zauwazylam

sierpniowka nie ma sprawy :)
 
Do góry