reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kropka zazdro. Ja mojemu mowie ze chce isc a on ze nie ma sensu i mam czekac,w styczniu będzie mieć wiec mam nadzieje ze swiwta,nowy rok itp i szybko zleci ;)
 
reklama
Ja myśle ze tak ok 7/8 tydzień możesz sobie na spoko iść prywatnie... Az tak drogo ńie jest.... A przynajmniej sie uspokoisz i miło spędzisz święta. A nie ze będziesz sie zastanawiać czy wszystko ok. Rożnie to bywa....
Mi np lekarka która skierowała mnie na in vitro mówiła ze jak nam sie uda naturalńie.. (Bo jakiś czas jeszcze próbowaliśmy) to mam zadzwonić i umówić sie wcześniej na usg zaraz jak zrobię test.
 
Kropka1985 a dlaczego tak szybko trzeba usg zrobić?

Już po becie, o 21 wyniki. Biust zaraz eksploduje, muszę kupić większe staniki bezuciskowe.
 
Okasia- nikt nie mówi ze trzeba :) chodzi o twój spokój. Oczywiście u was inaczej bo naturalnie itd. Ale tak jak np ja albo inne dziewczyny po przejściach ze sie tak wyrażę napewno wola zrobic wcześniej. Ja chce wcześniej chociażby dlatego ze chce usłyszeć bicie serduszka i wkoncu uwierzyć ze to na 100% prawda a nie sen. Ze po tych 5,5 latach kłótniach, rezygnacji, zalamkach , i prawie ze rozstaniu ( bo i tak mi odbiło bo hormonalna) w końcu doczekamy sie naszego maleństwa. I chodź wiem ze to dopiero początek to juz czuje ze w moim małzeństwie zaczyna sie dziać lepiej.... Dziecko to jedyne co nam do pełni szczęścia brakuje :)
 
Okasia-mi tez urosly ale nie tak mega,tyle ze są pelniejsze ale po brzuchu odrazu widac jak w pierwszej ciąży, mam juz +2kg i wszystko w brzuch
Kropka-ja ci sie nie dziwie ja tez mialam problemy z zajsciem,jedno poronienie(ciaza pozamaciczna) mam problemy z niedroznascia jajowodow a teraz mam dodatkowo miesniaka ale udalo sie i wierze ze bedzie dobrze...przetrwam ciaze,pozniej cesarke i bedzie super
 
Kropka pięknie to napisałaś, nie potrafię sobie nawet wyobrazić przez co musieliscie przejsc, zycze Ci obys usłyszała dwa serduszka mimo iż z blizniakami nie jest łatwo (sama jestem z bliźniąt) bo rodzeństwo to coś wspaniałego:)

Happymum - też po cc jesteś?

Ale mi dziś słabo i niedobrze... bleee...
 
Jolcia-nie ale druga chce na zadanie bo moj syn prawie umarl przy porodzia i nie chce drugi raz ryzykować no i nie wiem czy drugi raz przezyje tan ból
 
Kropka, jesteś bardzo dzielna. to bardzo ważne, że piszesz o tym wszystkim. My staraliśmy się 3 miesiące i muszę przyznać, że pierwszy dzień miesiączki zawsze był dla mnie początkiem żałoby. Wiem, że 3 miesiące to z perspektywy czasu krótko, ale dzięki temu potrafię choć trochę zrozumieć osoby, które z każdym cyklem walczą o ciąże. Dla mnie in vitro powinno być podstawą, nieludzkie jest pozbawianie kobiety bycia matką, kiedy mamy dostępne takie metody. Oby teraz wszystko Wam się poukładało i ciąża przebiegała spokojnie :)

Wiem, że to psychoza, ale mam już pierwsze ciuszki, jakoś trudno mi w tej euforii powstrzymać się i zachować zdrowy rozsądek. A że płci wiadomo jeszcze nie znam to kupiłam i różowe i niebieskie. Aaa i mamy jeszcze poduszkę chmurkę, która zdecydowanie ociepliła nasz dom, zawsze jak na nią patrzymy to robi się nam milej i ogarnia rozrzewnienie :) To będzie nasze pierwsze dziecko, ale mam wrażenie, że dom bez dzieci jest jakiś pusty, bez duszy, bez ciepła.
 
reklama
Okasia - jak byłam w pierwszej ciąży to też kupowałam ubranka nie znając płci Ale pierwsze co kupiłam to sukienka :) taka maleńka :) a resztę gadżetów mam po A. :) bo większość rzeczy mamy takie uniwersalne :) a jak chłopiec pobuja się chwilkę na różowym bujaczku to nic mu się nie stanie ;) jedynie ubrania dla chłopca trzeba będzie kupić :)
 
Do góry