reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
bo przy przewijaniu jak lezy na plecach odgina sie do tylu i lata z prawego boku na lewy i jak ja klade na brzuchu to pare razy tez tak do tylu sie wygiela ze sie przeturlala na bok z brzucha

podobno w noworodków to jest jeszcze normalne I powinno ustać do 8 tygodnia życia - to wyginanie się w C do tyłu.
 
No i to tak teraz ciągły stresik. Najpierw byleby do porodu, teraz ciągła obserwacja dziecka, potem czy siada, to zabkowanie, chodzenie, a czy już mowi, jak zachowuje się wśród rówieśników, później szkoła wydawało by się że można oddychnac a to pracę domowe itd potem znowu dorastanie, bunty i zazwyczaj wszyscy mówią że małe dzieci mały kłopot a duże .....i to tak właśnie wygląda ;)
 
My już 5 tygodni męczymy się z kikutem pępowinowym. Była dziś u nas położna, bo nie podoba mi się że ostatnio miał więcej takiej brązowej wydzieliny i podejrzewam , że robi mu się ziarnina.
Położna kazała nam jutro przyjsc do pediatry po skierowanie chyba do chirurga, prawdopodobnie będzie miał lapisowany ten pępek.
Jutro idziemy też na drugą kontrolę bioderek, mam nadzieję , że będzie już poprawa.
Dzisiaj Mały fajnie spał w nocy. Zasnął przed 21, potem jedzonko o 3, potem przed 6 i pobudka o 8. To mi się podoba :) Tym bardziej że w nocy zje i bez problemu daje się odłożyć do łóżeczka i dalej śpi. Niestety tylko zmiana pieluchy go troche rozbudza :/
 
Dziewczyny musze sie pozalic moj maz mi dzisiaj powiedzial zeby malego moze zacząć dokarmiac mm :-( bo nie podoba mu sie ze od czasu do czasu przerwa miedzy jedzeniami jest 2 h a nie 3 h ale nie paczy na to ze w nocy przerwy zdarzaja sie nawet co 4-5h a ja widze ile je maly jak zje z 1 piersi a z drugiej juz nie chce jesc to normalne jest ze bedzie chcial szybciej nastepne jedzonko ale jak podje pozadnie to przerwy sa dluzsze po za tym widze ze jak puszcza cyca to w cycu jest jeszcze mleko i po slowach meza poczula sie jak bym byla zla matka bo dziecko placze bo jeat glodne ;-(
 
i to za dobrze :-) bo ok 300 g na tygzien gdzie polozna mowila ze norma jest od 150-300 g czyli moj jest w tej wyzszej granicy. go poprostu denerwuje to ze maly placze a takim gadaniem trafil mnie w serduszko ktore jest jeszcze pod wplywem hormonow
 
reklama
Niunia, to powiedz temu swojemu mężowi ze to jest noworodek i je na zadanie. Bardzo ładnie Ci je, a jeszcze jak w nocy tyle przesypia to juz wogole masz genialnie. Chyba maz sie naczytał głupot ze dziecko powinno jeść co 3 godziny bo tak idealnie jest tylko w książkach. Zirytowałam sie normalnie, przepraszam ;-).
 
Do góry