reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Paper też myślałam jak nie zdążę ew hybrydy zdjąć (gdybym ją jednak miałą) to wziać do torby szpitalnej folię i aceton haha :)
To zakładam :)
Też mnie wzruszają opisy porodów na innych wątkach :)
 
reklama
Ja miałam cała ciążę hybrydy i dalej mam ale już mam taki odrost, ze w razie czego widać płytkę [emoji3] w sumie już prawie nie ma koloru [emoji23] we wtorek mama mi zdejmie i bede gotowa. Musimy tylko spróbować zamontować fotelik do auta i jesteśmy gotowi na przyjście małego! [emoji4] ja też jestem bardzo wrażliwa!

[emoji173]
 
Mi to powiedziała koleżanka która jest położona w Polsce, że jak jest odrost to nie ma problemu. też bym na to nie wpadła [emoji23] nawet mówiła, że dużo kobiet francuskie hybrydy robi bo nie potrafi bez lakieru funkcjonować [emoji38]

[emoji173]
 
Papercut podziwiam że chce Ci się malować paznokcie. Mi się nic nie chce :p po ciąży hybryda bo też ani pewnie czasu ani większej ochoty na częste malowanie nie będzie a tak to ładne i zadbane. O tym odroście też nie pomyślałam :p
 
Ja robiłam hybrydy sama ale pozyczylam lampę siostrze a , że ona mieszka 350.km ode mnie to siła rzeczy nie robiłam później ;) teraz od kilku tygodni nie maluje z racji porodu.

Od wczoraj młody mniej ruchliwy, do łazienki latam co 3 minuty dosłownie. Może coś się kroi?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
To lepiej z łazienki nie wychodzić :p podobno jak brzuch się obniża to się biega siusiu... Więc może jednak bliżej niż dalej :p ja nie sikam jakoś częściej ale za to bóle wyraźniejsze.

Ja swoją lampę wydalam głupia a bym miała jak znalazł :-/
 
reklama
Mi hybrydy siostra robi ogolnie.

Mamakulka ja tez wsłuchuje sie w swoje objawy i po wczorajszych przytulankach z m tez mam silniejsze takie kłucia w kroku jakby ucisk. Szyjka na pewno juz sie skraca wiec mam nadzieje ze to moze mała schodzi coraz nizej :) wszyscy co mi sie pytaja mowie ze w tym tygodniu pod koniec mam zamiar rodzic hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry