reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My wczoraj jednak pojechalismy do szwagierki i dwutygodniowej Zosi. Po dwoch tygodniach to juz z gorki jezeli chodzi o po porodzie bo juz tam co sie za zagoic jest juz w dobrym stanie:p z malą juz coraz lepiej sie rozumieją, jest przesłodka moglabym ja ciagle nosic, przytulac całowac;p jak ją widze tak juz chcialabym moja przytulac ale ten porod tez mnie strasznie przeraza i tez chce go przeskoczyc..
Dzis leniwy dzien, prac nie bede bo pada. Wiec lezing i nic nie robing:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też nie rodzeniu. ale spalam do 9.30 mój synek dał mi pospac wiec korzystałam. zaraz musze chatę odkurzacz bo odkryłam pchły. dziadostwo jedno. je wiem czy na psie czy na kocie wyjechały. moj pies regularnie zaokrąglony kot także więc nie mam pojęcia. zaraz synka wyślę do sąsiadki na basen bo ja w tym roku nie rozglądam.
wczoraj tak mi dzidzia nisko zjechalam że miałam problem z chodzeniem nie wspomnę o pojsciu do toalety. co za koszmar normalnie myslalam ze mi dziecko wypadnie haha. głupie uczucie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś też leżę i pachnę... Ewentualnie napiszę recenzje i poczytam. Ładuje akumulatory na cały tydzień. Mąż w pracy na 2 zmianie.
Ja to ogólnie mam wrażenie jakby coś mnie ciągnęło między nogami albo miało wypaść :p faktycznie to dziwne uczucie...
 
Wybaczcie bezposredniosc ale moze ktoras z was powie mi o co chodzi :D po wysiusianiu sie poczulam jakby cos we mnie peklo, bardzo nisko (nie w kroku, ale tez nizej niz podbrzusze), pomyslalam ze moze wody albo cos, ale nic nadzwyczajnego ze mnie nie wylecialo.. co to moglo byc? moze maluszek jakies mega babelki robi? :D
 
na lipcowkach czytalam jakas dziewczyna tak miala, generalnie jak pyknie to zazwyczaj wody odchodza ale jej pykalo nie raz i nic sie nie dzialo, nie wymyslily co to ale tez byl pomysl czy dziecko moze baczki puszczac :D

a ja albo momentami mam straszne uplawy albo mi sie wody sacza, dzis/jutro dojda do mnie paski do sprawdzania ph (jestem rekinem biznesu 80szt za 4zl moge calymi dniami sprawdzac :D) to sie uspokoje troche bo tak na oko to za nic ocenic nie moge co to
 
Nati nie mam pojęcia. Może maluch niżej schodzi i jakieś naczynko potrącił?

Mnie też taki skurcz zlapal w nodze ze nie mogłam się ruszyc. Nic nie pomagało. Jest u mnie kumpela masazystka wiec od 4 rano siedziałam w łóżku i czekałam aż wstanie żeby mi rozmasowac nogę bo normalnie bym nie wstała.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie pomogę w tym temacie. Takie pyknięcie to czasem mam ale wyżej i to tak dziwnie słychać... Też zastanawiałam się co to może być. :p
Tez mi mokro :p ale chyba im bliżej końca tym więcej tej wydzieliny czy nie? Bo jakiś odstępów od normy dziwnych nie widzę :p
 
Też jestem totalnie zielona :p a głupie uczucie to już w ogóle jak czuje że "coś mi leci między nogami" i potem kombinuje czy to co zwykle czy może już jakiś wyciek wód :p jeju ale schizy ma kobieta w ciąży :-o
 
reklama
Ja też jeszcze w dwupaku ale wzięło mnie straszne przeziębienie. Nie wiem skąd bo nie miałam gdzie się przeziebic. Gardło,uszy i głowa pęka, jakaś masakra. Papercut jak to zrobiłaś, ja zamówiłam 5 sztuk za 50 zl z przesyłką i na dodatek zamówiłam tydzień temu ponad i jeszcze czekam.. A zanim dojdzie i mi babcia wyślę listem to też potrwa. Naprawdę jesteś rekinem biznesu [emoji1]

[emoji173]
 
Do góry