reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kahaka zdradź w co planujesz się ubrać na chrzciny . U mnie mały problem ze znalezieniem właściwej sukienki, odpowiedniej do kp.
 
reklama
Kahaka tylko proszę o ciacho choć wirtualne, kawkę daruje:) Sto lat!
Ewaelinka to się uwijaj .
Madison jakie postępy- brawo!!!

U nas wczoraj jakby dzień głoda. Cycowałyśmy całe popołudnie. Cierpliwości, cierpliwości- dziecko chce, dziecko ma;) Przez to praktycznie nie spała, za to w nocy rewelacja;) Szybkie cycowanie i odlot! ;)
 
Witam. Dzisiejsza noc minęła nam raczej spokojnie. Jak zwykle Marcyśka spała z nami. Dzięki temu jeszcze żyję. Wolę ją mieć obok, bo wiem,że nic jej nie jest. Codziennie obiecuję sobie,że następną noc będzie spała w łóżeczku,ale gdy jest wieczór rezygnuję i śpi z nami.
Niestety poniosłam klęskę laktacyjną:piję wodę litrami(już nie mogę na nią patrzeć powoli) a pokarmu nie wystarcza a jeśli jest to kiepskiej jakości i mała ciągle chce pić,aż jej się ulewa a jeszcze w brzuszku jeździ. Tak więc chyba głównym pokarmem staje się u nas mm. Bardzo mi z tym źle,nawet się popłakałam,gdy to przegadałam z lekarzem.
A z bardziej optymistycznych wieści mała waży 4120g, więc jest nieźle.
Co do podawania wit. D my mamy zalecenie(z tego co się orientuję teraz lekarze zalecają) do skończenia trzeciego miesiąca wit. D i K a później tylko D.
 
Kahaka zdrowka!!!!!!!!!!!:-* i Wszystkiego Naj !!!!

Oszqrde zaciskam mocno kciuki za latwy i szybki porod &&&!!!!! A temat prawidlowy:-*

Ja juz jestem odrodzona :-) czuje sie jakbym ze spa wyszla hihhih a tu tylko leb pod umywalka umylam hihih -z prysznicowaniem zaczekam az m. Wstanie ;-)

W de moja mala dostala witamine K przy wypisie -doustnie ,a D musze podawac do skonczonego roczku

Aniu jak tam u Was ???

Wy o chrzcinach a my nie mamy kiedy jechac terminu zrobic :-/
Narazie w temacie komunia niebwiem jak ja to ogarne bo dostalam spis na jakie msze moj maly musi chodzic ----czyli wyprawy wozkowe mnie czekaja :-/
 
Oszqrde ja myślałam zes urodzila ze sie nieodzywasz ;) nic niepytalam tylko czekalam kiedy fote malenstwa wstawiszatymi tu wyjezdzasz ze neszcze w dwupaku hihi. To moze wygrasz hihi na ostatnią sierpniowe ;)

Ewa u nas ok... problemy z kupka mamy bo niehce isc imaly codziennie rano steka okropnie i siemeczy dopuki niepomoge :/
Co do wit.D u nas podaje sie do pierwszego roku. Mozejestem wyrodna matka ale naprawde zapominam podac i robie to sporadycznie :/
 
Ostatnia edycja:
Marlenkus... Ja dziś ma wesele i idę w takiej:
ImageUploadedByForum BabyBoom1409987170.691259.jpg
Oszqkurde... Trzymam kciuki za pomyślne i szybkie rozwiązanie.

Madison... Czas leci szybko... Za chwilę jesień a z nią kolejne wyzwania.

U mnie dzien wczorajszy super. Za to noc dzisiejsza masakra. Mozna było sie spodziewać. Cóż będę musiała użyć większej ilości kosmetyków.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409987170.691259.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409987170.691259.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
reklama
Oszqrde to juz koniec niestety najgorszy w oczekiwaniu. Bo to niby powinno byc juz a tu doopa trzeba czekać.
Trzymam kciuki co by lekko poszlo.

Jeju kopnijcie mnie w zadek bo ja jeszcze w pizamie w luzku leze z Tomciem hihi...
 
Do góry